VGN-N250E BÜYÜK DEPOLAMA BİRİMİ DENETLİYİCİSİ SORUNU!

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında unifeb82 tarafından paylaşıldı.

1. unifeb82

unifeb82 Yeni Üye

Merhaba arkadaslar VGN-N250E notebooka sahibim malum vista bılgısayarı kastırdıgından bende xp ye terfi edeyim dedim ve
    sata sürücülü entegreli sp3 xp yüklememi yaptım sürücüleride buldum ve kurulumumu yapatım fakat kart okuyucum çalışmıyor
    aşağıda da resimde görüldüğü üzerne aygıt yonetıcısıne baktıgımda büyük depolama birimi denetliyicis üzerinde soru işareti var bendeki sürücülerlede halledemedim yardımcı olursanız nasıl yapabileceğimi söylersenız cok sevınırım sımdıden tesekkur ederım.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

o aygıta sağ tık özellikler ayrıntılara girip çıkan kodu bize yazınız.

3. unifeb82

unifeb82 Yeni Üye

çıkan kod PCI\VEN_104C&DEV_803B&SUBSYS_8212104D&REV_00\4&6B16D5B&0&1AF0

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. unifeb82

unifeb82 Yeni Üye

teşşekür ederım halletttım bir tek webcam sorunum kaldı aygıt yonetıcısınde falan hersey normal gozkuyor ama goruntu bır turlu alamadım bu arada microsoft life cam kullanıyorum...neyse tekrar tesekkurler..

6. Error!

Error! Yeni Üye

kameranız extradan takılı sanırım onun tam modelini yazın buliyim microsoftla aram iyidir :D

7. unifeb82

unifeb82 Yeni Üye

microsoft lifecam vx-1000 driverlerını buldum ve yukledım ama goruntu bır turlu alamadım.

8. ahmetgolf

ahmetgolf Yeni Üye

arkadaslar, bende de aynı laptopdan var xp ye gectım fakat ses yok, ethernet yok, vıdeo yok lutfen bana yardımcı olun nasıl bulcam drıverları, official weby den ındırdım ama olmadı

Sayfayı Paylaş