VGN-BZ560 Sorunsalı

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında LordMayros tarafından paylaşıldı.

1. LordMayros

LordMayros Yeni Üye

arkadaşlar bende amerikadan gelme BZ560 laptop var

şimdi sistem bilgisinden yada everest programından bakınca cihazın modeli VGN-BZ560P olarak görünüyor

cihazda arksında vista bussines etiketi var orjinal cdleri bende yok cihaz açılırken F10 yapıp recovery yapınca ingilizce xp professionel kuruyor ama önünde ve arkasında vista etiketi var bende silip vista ultimate yüklüyorum türkçe bu seferde sony.com da amerika sitesine gidip support a bakınca VGN-BZ560P modelinde aynen bu yazıyor Original Operating System Microsoft® Windows® XP ve bu cihazın kendi sitesinde vista driverleri yok çok şaşırılacak bir durum yok

ve bu yüzden vista kurunca parçaların driverlerini felan intelin sitesinden buluyorum ama bir şeyde bilinmeyen ygıt yazıyor ve bunun ne oldugunu bulamadım ayrıca vaio control center çalışmıyor başka modellerinkini indiriyorum onlarda çalışmıyor bu yüzden FN tuşlarım çalışmıyorrrr

varmıdır buna bir çözüm

bu makina ingilterede BZ11EN diye çıkmış o driverleri indiriyorum onlarda olmuyor :S:S

buda dedigim support sitesi

http://esupport.sony.com/US/perl/swu-li ... egion_id=1

bendeki cihaz p8600 işlemcili olan modeli

2. Error!

Error! Yeni Üye

güncelleme yaptığınız zaman vistada bir çok driver gelmesi lazım onlardan yola çıkılarak diğer yüklenmeyen driver buluna bilir

Sayfayı Paylaş