VESTEL D154 SRG-T73-TD6P!...

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında qkhnz55 tarafından paylaşıldı.

1. qkhnz55

qkhnz55 Yeni Üye

xp sürücüleri lazım bana bu driverin elinde olan kullanan lütfen yardım etsin deli olcamkendi sitesinde bile yok nasıl bi firmadır bu anlamadım VESTEL D154 SRG-T73-TD6P xp sürücüleri everest ultimate denedim card reader kamera bilinmeye aygıt flan onları bile qöstermiyor kullanan denemiş olan birisi yardım ederse yada yönlendrirse çk sevinirim!....

2. qkhnz55

qkhnz55 Yeni Üye

koskoca sitede herkez qirip bakıyorda bi yardımcı olcak kimse yokmu yani :) nyse ben araştrdım buldum sürücülerini tek sorunum fonksiyon tuşlarım calışmıyor ekranda uyarı flan vermiyor bunun içn bi prgram atarsanız sürücülere yardımcı olmadınız bari bunun için bi faydanız olsun :)tskler

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

4. kuzi

kuzi Yeni Üye

[oha] [dibidusme] Adam utanmasa dövecek :)

5. qkhnz55

qkhnz55 Yeni Üye

ben ne sormuşum sizler ne cvp veriyorsunuz :) sürücü sitesi deilmi burası aradıqım pc nin markasını yazdım 1 haftada kimse yardım etmedi yaza yaza site kurallarını oku diyorsunuz :) diqeride dövcek dio basit sıradan laptopların sitelerini bende buluyorum sürücü bulmak yerine qereksiz yazılar yazmışsınız bide : herneyse tüm sürücüleri buldum qerek kalmadı

Sayfayı Paylaş