USB kullanarak nasıl format atabilirim

Konu, 'Acer Notebook' kısmında g.dag2008 tarafından paylaşıldı.

1. g.dag2008

g.dag2008 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ben acer notebook'umu yeni aldım fakat bildiğiniz üzere CD-DVD sürücüsü yok ve boşuna onu almakta istemiyorum. Bana USB kullanarak nasıl format atabileceğimi anlatabilirseniz çok sevinirim teşekkürler arkadaşlar...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aldığınız notebook mu netbook mu? model adı nedir? eğer netbook ise metbook forumunda zaten usb den xp kurulumu yazıyor.

3. g.dag2008

g.dag2008 Yeni Üye

teşekkür ederim şimdi bakarım oraya...

4. g.dag2008

g.dag2008 Yeni Üye

ACER ASPIRE ONE A150L 1GB 120GB 8.9 LINUX ----notebookun markası bu ben daha 2 gün önce aldım. bu siteye de yeni üye oldum yabancısıyım biraz. eğer aradığım konu hususunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. linki de yollayabilirsiniz.

teşekkürler...

5. g.dag2008

g.dag2008 Yeni Üye

merhabalar. dün size yazmıştım ben ACER ASPIRE ONE A150L 1GB 120GB 8.9 LINUX için ... ben dün denedim de başaramadım. usb bellekten ilk kez format atacağım.

daha açık anlatabilirmisiniz. xp işletim sistemi kapladığı alan konusunda benim için sorun değil...cd den çok format attım ama bu biraz farklı...teşekkürler

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

zaten bir önce verdiğim bağlantıda asus için usb den kurulumun tüm detayları yazıyor. Ben aynı şekilde kurulum yaptım. Daha açık anlatmanın bir yolunu bilmiyorum malesef.

Sayfayı Paylaş