update.exe ???

Konu, 'Asus Notebook' kısmında cskn tarafından paylaşıldı.

1. cskn

cskn Yeni Üye

bundan bi kaç hafta önce laptopuma sorunsuz bir şekilde xp yi yükledim. fakat bi kaç gündür böyle bir sorunla karşılaşıyorum. ne olduğunu tam olarak anlamadığım için sizlere sorayım dedim. birkaç kere ''gönderme'' dedikten sonra ekrandan yok oluyo. ama işte yine de bilgi almak istedim...

http://img120.imageshack.us/img120/3294/sorunfj3.jpg

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Başlangıç programlarının bir tanesi auto-update özelliğini devreye sokarken sorun yaşıyor olabilir,bir ihtimal virüs olabilir diye düşünüyorum.Muhtemelen 1. şık. Başlangıç programlarını teker teker kaldırıp deneyebilirsiniz.Diğer arkadaşlar da tavsiye verecektir muhtemelen.

3. cskn

cskn Yeni Üye

teşekkürler arkadaşım. başlangıç programları derken ne demek istediğini anlayamadım. biraz daha açıklarmısın. nerden kontrol edebilirim bunları

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Başlat-Çalıştır-msconfig yaz enterla.başlangıç sekmesine gidince görürsün orada bilgisayarını açar açmaz hangi programların otomatik olarak başladığını.Sonradan aklıma birşey daha geldi,bu windows uyarısı da olabilir,mesela bazen windows şöyle bir uyarı da verir: 'explorer.exe çalışmayı durdurdu' gibi birşeydi,ona benzettim biraz.Tam olarak bilemiyorum tabi bunlar tamamen kişisel tahmindir.Söylediklerimi yapmak zorunda değilsiniz.

5. cskn

cskn Yeni Üye

olsun bilgilerin için sağol yine de dostum. bu hatayı her açışmda veriyo ondan ben de bi sorayım dedim

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Emrah ın önerdiği gibi msconfig komutu ile açılışta başlayan gereksiz programları kaldırırsanız sonuç çözülebilir.

Sayfayı Paylaş