tx 1000

Konu, 'Hp Notebook' kısmında seyyahruh tarafından paylaşıldı.

1. seyyahruh

seyyahruh Yeni Üye

herkese selamlar oncelıkle abd den bır arkadas saolsun hp pavılıon tx 1000 getırdı(gercı otomatık tarama yapınca tx1217cl olarak goruyor ama neyse) malum makınede vısta yuklu ancak muhasebe programım calısmadıgı ıcın xp yukledım ama bu kadar zamandır bılgısayala ugrasan bırıyım ılk defa bu kadar cetın bı cevız gordum once drıver lar sorun cıkardı bı cogu yuklenmedı (kendı sayfasından ındırmeme ragmen) neyse en sonunda blutut ve ses kartı harıc olmak uzere dıgerlerını yukledım ama hala sıkıntısı devam edıyor oncelıkle xp ıcın ses kartı drıverı yazdıgı halde neden yuklenmıs gıbı gorunup yuklenmıyor blutut drıver ının neden yukleyemıyorum ıkıncısı ıse vıstada tablet olrak kullanmak ıstıyorum ama neden basaramıyorum kalemı yok sebep bumu yoksa baska ayarlarmı yapmam lazım yardımcı olursanınız cok sevınırım forumda pek tx 1000 hakkında bılgı yok bı arkadas bı baslık altında herseyıyle sabıtlerse emınım cok kısının ısı gorulmus olur saygılarla

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tebrikler. Hayatımda okuduğum ve hiçbirşey anlamadığım en uzun cümleyi kurmuşsunuz.

3. seyyahruh

seyyahruh Yeni Üye

neyını anlamadın mesela

4. seyyahruh

seyyahruh Yeni Üye

daha kısaca soyle anlatayım tx1000 modelınde tablet kısmının kullanımı nasıldır kalem olmadanda kullanılabılırmı ayrıca xp ıcın calısan ses drıverı hangısıdır

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu soruyu sorarken ciddi iseniz şu konuyu okumanızı öneririm.

6. seyyahruh

seyyahruh Yeni Üye

soruda ciddiyım ayrıca makaleyıde okudum sorumada cevap verecekmısın?

Sayfayı Paylaş