Türkçe Windows Xp Service Pack 3'ü bedava indirin.

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Uzun süredir beklenen windows xp service pack 3'ün Türkçe versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Windows Xp Service Pack 3 Türkçe İndir.

Eğer service pack 3 ü windows xp cdniz ile birleştirmek ve üzerine birde sata sürücülerini eklemek ilginizi çekerse ki bence çekmeli sizi şu yazımıza bekliyoruz.

Windows XP SP3 ile ilgili kısa bir bilgi;
    Windows XP SP3 boyut olarak tam 320 MB. SP2'nin yayımlandığından beri arada kalan tüm güncellemeleri ve ekstra bazı eklentileri içeriyor. Yeni özelliklerden ilk göze çarpanlar kurumsal ağlara girişi kısıtlayan SP3 Network Access Protection (NAP) ve Microsoft Management Console (MMC) uygulamasının 3.0 güncellemesi. Windows Installer uygulaması da 3.1 v2 sürümüne güncellenmiş.

SP3 yüklenen Windows XP'ler aynı zamanda ağlarda Windows Vista ve Server 2008 yüklü sistemlerle daha rahat iletişim kurabiliyorlar.

Normal bir bilgisayar kullanıcısı için en önemli yenilik ise artık SP2 kurulu bir sisteme MB'larca yama indirip kurmaya gerek kalmaması oluyor. İster SP1 yüklü olsun ister SP2; hatta hiçbir yama yüklü olmasa bile SP3 ile sisteminizi doğrudan en güncel seviyeye getirebilirsiniz.
    Açıklamalar chip.com.tr den alınmıştır..

2. eXtremem3e46

eXtremem3e46 Yeni Üye

Hepimize hayırlı olsun :)

3. alex47

alex47 Yeni Üye

hayırlı olsun [alkis]

4. rabit

rabit Yeni Üye

XP'im orjinal değil bu pack'i kurmam da sakınca olur mu?

5. funkyc

funkyc Yeni Üye

microsoft sacmalığı 3 :)

6. TeLLabs

TeLLabs Yeni Üye

Evet bizmde lisanslı değil ama piyasadaki programlarla lisanladık acaba bir sorun olur mu ?

7. LIVEKRATER

LIVEKRATER Yeni Üye

[polis] [alkis] herkeze hayırlı olsun. emeğinize saglık

8. ByDestroyer

ByDestroyer Yeni Üye

N-Lite programı ile SP'siz XP ye entegre etsek sorun yaratırmı ? Yada SP2'li CD'ye entegre etsek bir sorun olurmu.
    Gerçi Cd'ye sığmaz. DVD yapmak gerekir oda her yerde DVD-RW yok. Neyse Sağlık Olsun FlashDisk ile idare edicez. Sevgiler...

9. ExceLL

ExceLL Yeni Üye

Tesekkurler... :lol:

10. elektro_man

elektro_man Yeni Üye

Bunu kurarken kurulu olan programlar ve c deki veriler silinirmi?

11. KTYALTAN

KTYALTAN Yeni Üye

hayır arkadaşım silinmez hiç bir problem de yaşamazsın...

hepimize hayırlı ugurlu olsun.... [alkis]

12. BySakal35

BySakal35 Yeni Üye

arkadaslar ındıryorum fakat mavı bı kutu halınde cıkıo onu nasıl normale cevırıp kurucam yardımcı olursanız sevınırım

13. osman22

osman22 Yeni Üye

Tesekkurler Paylasım icin bekledigim bir paylasımdı zamanında yapmandan dolayı tesekkur ediyorum [alkis]

14. efsaneprens

efsaneprens Yeni Üye

Teşekkürler ellerine emeğine sağlık. Hemen indirip kurucam bakalım neler farketmiş.

15. brahman

brahman Yeni Üye

Arkadaşlar Bu soruları çok arıyormusunuz?
    İstediğiniz gibi kurun ben daha denemedim ama bi program kurmaktan bi farkı yok..
    Mavi kutucuk felam da olsa .exe uzantılı bir dosya çift tıkladığınızda açılacaktır ;)

16. options

options Yeni Üye

evet herkese hayırlı olsun

17. bahadirakca

bahadirakca Yeni Üye

Teşekkürler paylaşım için.
    [alkis]

18. baybora38

baybora38 Yeni Üye

çok teşekkürler..... [alkis]

19. kadkaf

kadkaf Yeni Üye