Tune Up 2008

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında tonymontana88 tarafından paylaşıldı.

1. tonymontana88

tonymontana88 Yeni Üye

Arkadaslar bence her bilgisayarda olmasi gereken cok amacli tam isvicre cakisi gibi bi program icinde yok yok.Windows un içindende erisebileceginiz yada erisemeyeceginiz bi cok islevi tek bi programda toplamis.Memory optimizer ile ram'inizi rahatlatabilir,maintain windows secenegi ile registry lerinizi düzenleyebilir,temporary files i siler hdd nizi defrag edebilir,system optimizer ile performansizini artirabilir disk doctor ile data kayiplarini önler tuneup undelete ile kazara sildiginiz dosyalari geri getirebilir uninstall manager ile program ekle kaldirin işlevini eksiksiz görebilir customize windows ile klasik windows temalarindan renklerinden kurtulup iconlari startup screeni tamamen yenileyebilirsiniz.işte adres:

http://www.tune-up.com/download/

crackli versiyonlari da var tabiki nette ama sitemizde yasak :mrgreen: ilgilenen sorusu olan varsa bekliyorum

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Arkadaşım paylaştığın için teşekkür ederiz.

3. tonymontana88

tonymontana88 Yeni Üye

ne demek ben tesekkür ederim

4. Luciferman

Luciferman Yeni Üye

Bu programın ben hala 2006 versiyonunu kullanıyorum ve o kadar eğlenceli ve yararlı ki.

En güzel özelliklerinden biri sistem temizliği ve ayarlamaları bir yana ekrandaki ikonları, temaları ve açılış ekranını, kullanıcı ekranını değiştirme özellikleri ile insanın aklını başından alıyo. Kullanımı gayet kolay ve nete bağlanarak kısa sürede onlarca tema ve düzenleme yazılımını alabiliyorsunuz.

Muhteşem bu muhakkak deneyin derim.

Sayfayı Paylaş