Ttnet mp3 işine girdi. Hem de çok ucuza.

Konu, 'Eski Haberler' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

 1. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  TTnet'e abone olana Tarkan bedava

  TTnet, ayda 2 YTL fazla ödeme yapan ADSL abonelerine Tarkan'ın yeni albümünü indirme imkânı sunacak. 5 YTL fazla ödeme yapan abone de 83 bin Türkçe şarkıyı yükleyebilecek..
  29 Aralık 2007 09:27

  Hızlı internet yarışına bedava müzik hizmeti de girmeye başladı. Yeni yılda tanıtımlarını Metamorfoz adlı yeni albümünü çıkaran Tarkan'la yapmaya karar veren TTnet, ADSL abonelerine ayda ekstra 2 veya 5 YTL ödeyerek bedava müzik indirme fırsatı sunacak. 3 Ocak'ta Tarkan'ın da katılacağı basın toplantısıyla duyurulacak servisle birlikte bedava müzik için ilk yasal girişim başlamış olacak. Servis bir aksilik olmazsa 3 Ocak 2008'de kullanıma sunulacak. Şirketin http://www.ttnetmuzik.com adresinden indirilebilecek şarkılar için ayda 29 YTL ücret ödeyen TTnet abonesi 31 YTL ödeyerek Tarkan'ın Metamorfoz adlı albümünü bedava indirecek.

  'KORSANA DARBE OLACAK'
  TTnet, MÜYAP ile yaptığı anlaşma ile de 83 bin şarkıyı ayda 5 YTL fazla ödemeyi kabul eden abonelere ücretsiz olarak sunacak. Şarkılar 3 ayrı bilgisayara, iPod'a veya CD'ye kaydedilebilecek. Yeni servisle birlikte TTnet, korsan müzik dağıtımına darbe vurmayı hedefliyor. TTnet Genel Müdürü Okay Eğdirici bu servisle birlikte yasadışı bir pazarın yasal hale geleceğini belirterek, "Artık eser sahipleri, yorumcular, müzisyenler hakettiği değeri internet ortamında da elde edecek. Bu hizmetle birlikte müzik şirketleri için farklı bir pazarlama kanalı oluşacak. Bu servisi yenileri izleyecek" dedi. Şu anda Türkçe şarkılar pazarın yüzde 90'ı olduğu kaydeden Eğdirici, yabancı müzikler için de büyük stüdyolarla anlaşma aşamasında olduklarını dile getirdi.

  Yeni servisler de sırada
  TÜRK Telekom'un genişbant internet hizmetini sunan şirketi TTnet, bu servisle birlikte geniş bant hızlı internet (ADSL) kullanımını artırmayı ve abonelerine daha fazla değer sunmayı hedefliyor. Özellikle video ve film servislerinin de yakında kullanıma sunulması bekleniyor. Geçtiğimiz ay Nokia, Universal Müzik ile anlaşarak milyonlarca şarkının bedava indirilmesini sağlayacak servisin duyurusunu yapmıştı. Şimdi TTnet yurtdışındaki servis sağlayıcılar gibi abonelerine küçük bir bedel karşılığı müzik, video gibi içeriğinin ücretsiz indirilmesini sağlıyor.

  Bir şarkı 3 ayrı bilgisayara indirilebilecek
  * ttnetmuzik.com sitesine üye olan ttnet ADSL abonesi, kullanıcı adı ve şifresi ile müzik indirebilecek.

  * TTnet aboneleri her ay ödediği ADSL ücretine ek olarak 2 YTL fazla ödeyerek Tarkan'ın yeni albümünü indirecek.

  * TTnet aboneleri her ay ödediği ADSL ücretine ek olarak 5 YTL öderse 83 bin Türkçe şarkıyı indirebilecek.

  * Şarkılar 3 ayrı bilgisayara indirilebilecek.

  * İndirilen şarkılar iPod veya farklı müzik çalara, CD'lere kaydedilebilecek
   
 2. The Wind

  The Wind Yeni Üye

  Güzel bir uygulama ama kaç kişi para öder bu memlekette bedava indirmek varken bilmiyorum.Üzülerek söylüyorum ki buna ben de dahilim.
   
 3. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  Aslında çok güzel ve faydalı bir uygulama. Ben müzik dinlemiyorum o sebeple bana hitap etmiyor ama müzik dinlemeyi sevenler için çok temiz bir site bulmak zor. Her yer trojan dealer vb programlarla dolu. Bir çok kişi Mp3 indiricem derken bilgisayarına virüs bulaştırıyor.
   
 4. pilavyer

  pilavyer Yeni Üye

  çok güzel bir uygulama ama ondan önce internet fiyatlarını indirip hız artırsalar daha iyi olurdu,işlerine ne gelirse onları yapıyorlar.Emrah hocamında söyledigi gibi kaç kişi bedava indirek varken abone olur :?:
   
 5. The Wind

  The Wind Yeni Üye

  Saka,son yazdığında haklısın.Temiz bir site bulmak zor gerçekten ama virüs de bir şekilde siliniyor vs. O yüzden yine de insanların pek tercih edeceğine inanmıyorum.Haber için sağol.
   
 6. DoKuZuNCuKaPI

  DoKuZuNCuKaPI Yeni Üye

  Bence de iyi bir sistem kurulmuş ben zamanla artacağına inanıyorum kullanıcılarının. Ben pek Türkçe dinlemiyorum ama takip ettiğim bir kaç sanatçı var onların albümlerini bu yolla indirmeyi düşünebilirim. Çünkü yasal olmayan mp3 indirmenin hem maddi(şarkısını indirdiğin sanatçının albüm satışları düşüyor) hemde dini olarak (kişiye göre değişir :) )sakıncaları var.
   
 7. fbcarlos

  fbcarlos Yeni Üye

  Paylaşım için saol.Gerçekten güzel bi oluşum telekoma helal olsun limitsiz kulanıcalar ücretsiz indirme olanığı sunuyorlar çok güzel
   
 8. altimod

  altimod Yeni Üye

  5 ytl ye sınırsız sarkı indirebileceksin . ya neticede emek soz konusu ... korsan aldı basını gidiyor .
   

Sayfayı Paylaş