tshıba satalıte l 40 17 au siyah ekran sorunu

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında aspendos1919 tarafından paylaşıldı.

1. aspendos1919

aspendos1919 Yeni Üye

Arkadaslar benım soyle bır sorunum var laptopu actıgımda vındows vista acılmadı surekli acılma anındaki mikrosoft wındows ıbaresı duruyor ve bılgısayarım acılmıyor geri yukleme cd si taktım windows loading işlemını yapıyor ancak bu seferde yıne aynı sıyah ekran gelıyo siyah ekran uzerınde fare imlecı gorunuyor ve hiçbır işlem yapmıyor . f8 dki butun şıkları denedım guvenlı kıpvb. yıne olmuyor
    wındows yuklemeyı bılıyorum yanı cd boot gıbı tavsıyelerde bulunmayın

vista cd si buldum yenıden yuklemeye calıstım windows loadıng dıyo ve yıne aynı fare ımlecı gorunen sıyah ekrana gecıyor yanı vistayıda yukleyemıyorum

vista kopya sı cd nin aslını laptopla bırlıkte vermeyen teknosa ve toshıba utansın

eger bır yorumu fıkrı olan arkadaslar varsa bana yardımcı olabılırse sevınırım msn adresım
    mail silindi

2. aspendos1919

aspendos1919 Yeni Üye

fırmanın verdıgı vista kurtarma cd si ile denıyorum olmuyor

yıne aynı ekran sıyah ekran ve fare imlecı

donanımsal bır sorun degıl
    anlayamadım gıttı bırılerı yardım etseee
    bılgısayarcıya gttım 50 ytl ıstıyolar
    bu zamana kadar 100 kez farmat attım kurdum bılgısayarı o parayı vermek zoruma gıdıyo arkadaslar lutfen yardım

3. insomniasnake

insomniasnake Yeni Üye

evet aynı sorunlar bende de war dünden beri açamıyorum labtobu sorunların tıpatıp aynı burada yazılmış herşei bende denedim olmadı,sorunu çözdüyseniz yardım pls.

Sayfayı Paylaş