TravelMate 420 Ekran hiç yok.

Konu, 'Acer Notebook' kısmında grade01tr tarafından paylaşıldı.

1. grade01tr

grade01tr Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar benim sorunum bu laptop ta başka ekrana bağlantı yaptığımda herşey normal yani görüntü alabiliyorum ama kendi lcd ekranında görüntü hiç alamıyorum ışık bile yok [ofof] sizce neden olabilir ayrıca araştırmama göre lcd inverter da yada floresanda sorun olabilirmiş doğrumu, hangi parçada sorun olduğuna nasıl emin olabilirim kendim değiştirmek istiyorum zaten cihazın garantiside geçmiş, parçayıda nerden almamı tavsiye edrsiniz (yani en makul fiyatı nereden bulabilirim ;) )

İlgi ve alkanız için şimdiden teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

dediğinşz gibi donanımdan kaynaklanıyor. Ancka görmeden kesin nereden olduğunu bilmek bence mümkün değil.

3. grade01tr

grade01tr Yeni Üye

Ama başka türlü nasıl emin olabilirim yani aslında kontrol için bir cihazmı gerekiyor.
    Teşekkürler :)

4. herdagim

herdagim Yeni Üye

bana göre lcd kırılmış olabilir bi çarma düşme çantasında üstüne yük binmesi gibi bişey oldumu

5. grade01tr

grade01tr Yeni Üye

Hayır arkadaşım lcd de ezilme yada kırılma yok tamamen lcd yi beslyen sistem ile ilgili aslında yakından çok dikkatle bakınca yazı çok az gözükebiliyor ama ışık yok.

6. ertanturker

ertanturker Yeni Üye

kocpc ye bak orda uygun birsey bulabilirsin. Ama bu tür işler biraz araştırmaya bakıyor.

Sayfayı Paylaş