Toshiba Yardım (vebcam sorunu)

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında ahmetgolf tarafından paylaşıldı.

1. ahmetgolf

ahmetgolf Yeni Üye

SAKA, Toshiba A200 1AH vebcam çalışmıyo. sorunu ıkı konu önce açmıştım. Kapanmış:( ama ben ılk önce ordakı driverlardan yükledim ve vebcam de sorun cıkıyo. nedenını bılmıyorum.Saka, yönlerdirdiğin sayfada çözüm bulamadım. Lüfennnn Yardım

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sevgili ahmetgolf arkadaşım,
    Sitemizde yeni olduğunuzdan olsa gerek bazı usullerimizi bilmiyor olabilirsiniz.
    Prensip olarak bir notebook hakkında bir konu açıyoruz.
    Sizin notebookunuz ile ilgili açılmış ve devam eden bir konu var.
    Oradan devam etmenizi ve sorunuzu oraya yazmanızı rica ediyoruz.
    Teşekkürler

3. ahmetgolf

ahmetgolf Yeni Üye

kusuruma bakma. SAKA, gercekten çok üzgünüm. sorunumu orda paylasagım. gereksiz yere konu acarak verdiğim rahatsızlıktan dolayı üzgünüm. İlgine, sabrına ve anlayışına sonsuz tesekkurler
    öbür konuya yazıyorum...

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Estağfurullah :)

5. ahmetgolf

ahmetgolf Yeni Üye

Saka, senın yönlerdirdiğin adrese yazdım ama ona cvp veren olur demı. yanı onadamı sen bakacaksın :)
    aslında okudum site kurallarını. benım konuma cvp veren yokmu seklındekı haykırıslar yasakmıs ama benımkını haykırıs olarak degıl de. sadece bır soru gıbı karsılanmasından yanayım :)
    ben beklıyorum yardımını.
    Ne dıyeyim gercekten, yaptığın hizmetin karsılıgı yok!!!

6. vbyesal

vbyesal Yeni Üye

toshiba satellite a200-1ah kullanıcısıyım ben de webcam sorunu yaşıyorum bilgisayarı açtığımda kamera çalışmıyor ve de locked by another aplication uyarısı veriyor bazen yeniden başlattığımda düzeliyor ama genelde çalışmıyor.başlangıç programlarından webcam ı kaldırıp denedim ama düzelmedi ne yapmalıyım?

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

toshiba-f6/toshiba-webcam-sorunu-hakkinda-t1223.html

Sayfayı Paylaş