Toshiba X200-21K 64 bit driver

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında ozgurcilingir tarafından paylaşıldı.

1. ozgurcilingir

ozgurcilingir Yeni Üye

Toshiba Satalite X200-21K laptop aldım aldığım ürünle birlikte vista home premium geldi fakat ben bunu vista ultimate alıp değiştirdim bütün driverlerini sitenizden buldum fakat display driver ini kurmaya çalıştığımda 32 bit ile uyumludur diye bir sorun veriyo bilgisayarımda kuramıyorum 64 bit ekran kartı driver a ihtiyacım var zor durumdayım bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

GeForce 8600M GT

2. mcdshop

mcdshop Yeni Üye

selamlar hocam aynı sorun bendede var bazı drıverlerı nerden bulcam bende bılemıyorum lutfen bana acıl yardımcı olursanız sevınırım 3d video denetlıyıcısı-Ağ denetlıyıcısı-Biometric Coproc-Buyuk depolama - vede ekran drıverı bana bunları bulabılcegım lınk bılen varsa lutfen yardımcı olurlarsa sevınırım

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sizde 64 bit sürücüsümü arıyorsunuz.

4. mcdshop

mcdshop Yeni Üye

evet hocam sabahtan berıdır ama suanda sadece ıkı drıvea ıhtıyacım kaldı aygıt yonetıcımdeBiometric Coprocessor vede Büyük depolama birimi denetliyicisi nı tanımadı gerısını cok sukur hallettım ama ıkıtanesınde takıldım

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

biometrik denilen kısım büyük ihtimalle parmak izi okuyucusudur.
    Büyük depolama aygıtı anakart ya da kart okuyuc olabilir.

6. mcdshop

mcdshop Yeni Üye

chıpsetıde ınstall ettım ama yıne aynı sorun verıyor bakalım artık hakkımızda hayırlısı dıyelım umarım cozerız ınsallah

Sayfayı Paylaş