Toshiba U300 PCI

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında efka_vasi tarafından paylaşıldı.

1. efka_vasi

efka_vasi Yeni Üye

arkadaşlar toshiba U300 laptopa xp kurdum bütün driverleri tanıttım fakat PCI BELLEK DENETLEYİCİSİ diye bişey var onu tanıtamadım chipset falan çoğu şeyi denedim ama olmadı yapamamış yada driver yanlış olabilir yardım lütfen

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bilgisayarınızda şu anda kullanamadığınız ya da aktif hale getiremediğiniz bir özellik ya da donanım var mı?Yoksa herşey yolunda mı?

3. ozturkse

ozturkse Yeni Üye

merhabalar...bende u 300 serisinden kullananlardanım...
    ve bütün diriverleri yükledim ama SM BUS Denetleyicisi ve temel sistem aygıtında soru işareti var ve ayrıca atheros wireless network adeptorde de ünlem var...yardımcı olursanız sevinirim

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Şu konudaki sürücüleri denediniz mi?
    toshiba-f6/toshiba-satellite-u-serisi-13-3-notebook-hk-hersey-burada-t270.html

5. ozturkse

ozturkse Yeni Üye

ewet vermiş oldugunuz linkteki bazı yükleyemediklerimi indirmeye çalıştım ama linkler açılmıyor :(

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

7. ozturkse

ozturkse Yeni Üye

teşekkür ediyorum....
    ama ben hala o soru işaretlerini gideremedim....
    temel sistem aygıtı diye 3 tane soru işareti var ne olabilirler acaba???
    card reader veya wireless olabilirmi???

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Siz şu anda card okuyucuyu ya da wirelessi kullanabiliyorsanız onlar değildir,sesi de bir kontrol edin.Eğer çalışmayan bir aygıtınız olursa eksik driverlar onundur,biraz da deneme yanılma yapmak gerek arkadaşım. ;)

9. ozturkse

ozturkse Yeni Üye

yok hayır wirelessi kullanamıyorum ışıgı yanıyo ama çalışmıyo....
    card okuyucuda kullanmadım sesiede normal gayet güzelll
    ama dedigim gibi temel aygıt yöneticisinden kastını anlamadım....

10. The Wind

The Wind Yeni Üye

O zaman dediğiniz gibi wireless ile card reader olabilir bunlar,driverlarını tekrar kurmayı denediniz mi?Denediyseniz bir de şöyle deneyin;aygıt yöneticisinden sürücü güncelle deyip hedef dosya olarak bilgisayarınızdaki indirmiş olduğunuz driverın olduğu dosyayı gösterin.

11. ozturkse

ozturkse Yeni Üye

bu arada tmm wireless yüklendi onun sorunu bitti...ama hala temel sistem aygıtı sorununu aşamadım ::(

12. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bluetooth çalışıyor mu acaba?Onu bi kontrol edin,wireless ınasıl hallettiniz?

13. ozturkse

ozturkse Yeni Üye

herşeyi denedim olmuyo o 3 tane temel sistem aygıtı denen şey gitmiyo...

Sayfayı Paylaş