toshiba satellite m40x-184 driverlerı

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında kumkem tarafından paylaşıldı.

1. kumkem

kumkem Yeni Üye

Selam arkadaşlar,
    elimde bir adet toshiba sm40x-184 var formatladım ancak daha sonra driver cd'sini kaybetmiş olduğumu farkettim. Bir süre nette aradıktan sonra http://notebook.driversdown.com/noteboo ... 27_4.shtml bu sayfayı buldum anladığım kadarıyla buraya driverları koymuşlar download edebiliyoruz ancak m40x in farklı bi kaç tane modeli olduğu için fazladan driverlar var
    buarya kadar sorun yok lazım olanları aradan bulup indirebiliriz . Ancak toshibalarda driver kurulumu belli bir sıra ile yapılması gerekiyor ve eğer yanlış sıra ile yapılırsa bazıları çalışmıyor ve ben hangi sırayla kumam gerektiğini malesef bilmiyorum.

Farklı bi sorunda şu ki ; benim evimde bi toshiba satellite laptopmum daha var ve onun driverlarında chipset drivers, common modules tarzında driverlar var ancak bu baktığım sitede göremedim.

Eğer birinin elinde bu laptopun tools&utilities cd si varsa rapide falana upload ederse çok sevinirim

edit : işletim sistemi windows XP

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. sedat0007

sedat0007 Yeni Üye

NEREDEN GİRİŞ YAPILIYOR BURAYA BENDEDE AYNI LAPTOP VAR NORMAL FORMAT ATTIM SES DÜŞÜK ÇIKIYOR EKRAN KARTI TANIMIYOR YARDIM LARINIZI BEKLİYORUM

Sayfayı Paylaş