TOSHIBA SATELLITE M30X-113 MODEL USB SORUNU

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında arsima tarafından paylaşıldı.

1. arsima

arsima Yeni Üye

TOSHIBA SATELLITE M30X-113 MODEL USB SORUNU

TOSHIBA SATELLITE M30X-113 MODEL laptop var elimde. format attım ve xp kurdum. tüm driverlerini kurdum ama cdsi yoktu. ordan burdan driver buldum kurdum. lakin usb bir flash bellek yada mouse taktığımda driver kurmamı istiyo ve driveri yok. transmemory diye bir driver kurdum olmadı. saka bu konudada yardımına ihtiyacım var... umarım eksik bilgi vermemişimdir...

ayrıca wirelles sorunum da var. ya yanlış driver kuruyorum yada bilmiyorum işte [gulmek] [ofof]
    olan sorun şu. başlat çubuğunda saatin orda wireless çarpı işaretinde ve kullanılabilir değil yazıyor. kurduğum driverini açtığımda (INTEL(R) PROSET) 'kablosuz kapalı. etkinleştirmek için aşağıdan kablosuzu açın' diyor. açık konuma tıkladığımda şöyle bir hata veriyor;
    INTEL PRO/KABLOSUZ AĞI HALA DEVREDIŞI.ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN DONANIM ANAHTARINI KULLANIN' diyor. donanım anahtarından kasıt ne anlamadım. ama laptop üzerindeki f8 tuşunu kullanmama rağmen açamıyorum. umarım bu konudada yardım edebilirsin saka. kolay gelsin...

Ağ:
    Birincil IP Adresi [ TRIAL VERSION ]
    Birincil MAC Adresi 00-0F-B0-39-4C-17
    Ağ Bağdaştırıcısı Intel(R) PRO/Wireless 2200BG Network Connection
    Ağ Bağdaştırıcısı Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC (192. [ TRIAL VERSION ])
    Modem TOSHIBA Software Modem

2. arsima

arsima Yeni Üye

saka cvbını bekliyorum hala. biliyorum işin çok zor. onca başlığa cvp vermek kolay bişey değil. cevaını beklediğimi bilmeni isterim. kolay gelsin...

Sayfayı Paylaş