Toshiba Satellite L40-18R PSL48E laptop hakkında herşey

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bağlanmaya çalıştığınız ağlar şifreli mi? Şifresiz deneyip sonucu yazar mısınız?
    Bağlantı için hangi programı kullanıyorsunuz (intel ya da windows)

2. neden

neden Yeni Üye

Arkadaslar benim sorunum bilgisayarıma xp kurduktan sonra bilgisayarımda ethernetin kablosunu takınca internete baglandıktan 3-5 dk sonra bilgisayar donuyor.bu yuzden vista kullanmak zorunda kalıyorum.arkadaslar lutfen yardımcı olun hiçbir çozum bulamadım.şimdiden teşekkurler.kolay gelsın.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

4. blackmansss

blackmansss Yeni Üye

xp de bende problem yaşadım pc acınca 5 10 dk sonra donuyor res atıorum format atıorm duzelmedı vista kurdum geçti xp kurmaya tırsıyorum gerçekten

5. yusufziya

yusufziya Yeni Üye

arkadaşlar bu ürüne ait güncel ekran kartı sürücüsü mevcutmu..

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ilk sayfada verdiğimiz ekran akrtı sürücüsü en güncel olandır ve iki işletim sistemi içinde geçerlidir.

7. byforlazzz

byforlazzz Yeni Üye

selam arkadaşlar benim bir sorum olacak
    bu model bilgisayarıma yukarıda verdiğiniz linkten touchpad sürücüsünü yükledim ve sorunum cözüldü fakat bilgisayarı her kapatım yeniden actıgımda wista benden sertifika izni istiyor bunu nasıl giderebilirim şimdiden teşekkürler

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ilk sayfadaki sürücü xp içindi. eğer oradan indirdiyseniz kaldırıp vista için olanı sürücüler bölümünden indiriniz.

9. asker66

asker66 Yeni Üye

Her şey için çok teşekkürler

10. osmanusl

osmanusl Yeni Üye

arkadaslar bu xp visatadan xp gecmek istiyoruz fakat vermiş oldugunuz Realtek wireless driver i indiremedik. baska bi siteden driver bulduk ama emin olamadık aynısıı diye model :RTL8139 A/B/C/D aynı driver mı acaba bu. değilse siz hangisini indireceğimizi söyşermisiniz.

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

12. novial7

novial7 Yeni Üye

arkadaşlar kolay gelsin. toshiba l40-18r psl48e kullanıcısıyım. bilgisayarımı seviyorum ama ram ini arttırmak istiyorum. şuan içinde 2x1 gb ram var. ben 2x2 gb yaabiliyor muyum? takabiliyorsam ddr2 ddr3 hangisini takabileceğimi nerden anlayacağım? acaba kaldıracak mı bilgisayarım? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmlar.

13. myli

myli Yeni Üye

Toshiba kendi web sitesinde en fazla 2 gb ram olarak belirtmiş. DDR2 ram kullanıyor. Eğer imkanınız var ise ram takarak deneme yapabilirsiniz.

Vatan bilgisayar, gittigidiyor, n11 gibi yerlerde bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş