Toshiba Satellite L40-139 PSL40E laptop hakkında herşey

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. burc07

burc07 Yeni Üye

Bu alptoptan bende de var daha önce formata attığımda bir sorunum yoktu ama buseferkinde ön yükleme için bir tuşa basın dedikten sonra kur bilgisayarınızın ...... yazısı çıkıyor kaybolduktan sonra da siyah ekran kalıyor.Acil yardım lazımmm... [ofof]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Başka bir işletim sistemi cd si ile denemenizi öneririm.

3. omerx6

omerx6 Yeni Üye

öncelikle herşey için teşekkürler çok güzel bi site
    benim sorunum ses driverla ilgili orda yazılanları hepsini yaptım fakat aygıt yöneticisinden sistem aygıtları altında sarı ünlemli pci veriyolu göreceksiniz denmiş fakat bende böyle bişey yok yani pci veri yolu yazıyor ama ünlemli değil yinede güncelle dedim fakat bu kezde proğram fileste göstermiş olduğunuz yolda InstallShield diye bi yol yok sadece realtek-audio-drivers-wdm ye kadar gidiyor acil yardım ederseniz çok sevinirim bu arada benim modelde Toshiba Satellite L40-139 PSL40E son olarak bu yüklediğim ses driverlarından sonra tekrar başlasımı diyor ondan sonra mı bu söylediklerinizi yapacağız yoksa res çekmeden mi

4. aciidjxi

aciidjxi Yeni Üye

merhaba

laptop umla ilgili bir sorunum var..pc yi fişe takınca touch pad i kullanamıyorum..parmagımı uzrinde gezdirmeye basladıgımda mouse imleci titrmeye ve benm yonlendirdigim yonlere gitmemeye baslıyor..pildeyken herhangi bir sorunum yok...bu konuda yardımcı olabilri misiniz? simdiden tesekkurler...

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

sürücüsünü kaldırıp güncel sürücüyü kurun. Sorun devam ederse donanımsal bir sorundur. Servise başvurmanı gerekir.

6. fakosevim

fakosevim Yeni Üye

Elinize sağlık çok güzel olmuş fakat wirelles linkinde kırık bu modelin hangi marka ve model wireless olduğunu yazar mısınız şimdiden teşekkürler [alkis] :)

7. fakosevim

fakosevim Yeni Üye

lutfen yardım edermısınız wireless yuklen miyor not foud yazıyor ne yapacagım [alala]

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sürücüyü güncelledim, tekrar dener misiniz.

9. fakosevim

fakosevim Yeni Üye

Çok teşekkür ederim fakat sorun düzelmişti ama kendiliğnden gene gitti ne yapacağım yardımcı oluurmusunuz :oops:

10. fakosevim

fakosevim Yeni Üye

[ofof] [aglamak] [protest] :oops:

11. fakosevim

fakosevim Yeni Üye

[alala] teşekkürler sorun halloldu fakat bu sefer ekran kartı sorunu''bu sistem,yazılımı yükleme gereksinimlerini karşılamıyor kur kapatılacak'' sorunu var. önceden sorunu yaşayan arkadaşlara dediklerinizi denedim aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştir dedim fakat arıyor ama bulunamadı dıyor ne yapacagım [aglamak]

12. Kadir58

Kadir58 Yeni Üye

Arkadaşlar lütfen banada yardımcı olun. Windows XP Toshiba Satellite L40-139 PSL40E laptop'um var fakat ses kartı driverini yükleyemiyorum. Sitede gösterilen şekilde yapiyorum ama kuramiyorum sürücüleri güncelleştirmiyor

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Windows SP3 mü kurulu?

14. Kadir58

Kadir58 Yeni Üye

Hayır. Dediğiniz Gibi SP2 yüklemeye calişiyorum fakat yüklemenize gerek yok diye hata veriyor. Lütfen yardımcı olursanız minnettarlarımı sunarım. Teşekürler

15. Kadir58

Kadir58 Yeni Üye

Yardımlarınızı bekliyorum. Lütfen

16. Kadir58

Kadir58 Yeni Üye

Sorunu nihayet hallettim. yinede ilgi ve alakanıza teşekkürler

17. splash

splash Yeni Üye

öncelikle hersey icin tesekur ederim ellerinize saglik fakat butun wireless programlarrini yukledim ne yazikki hicbiri olmadi.tek sorunum wireless Realtek yada atherosu yukledim yazdiginiz driverler olmuyor.sebebi nedir we baska bir surucu öneriyormusunuz yoksa ben kablolu birşekilde evin içerisinde kabloyla dolasmaya devam mi edecegim:)

18. saka

saka Admin Yetkili Kişi

1. İşletim sisteminiz nedir= Akç bit?
    2. Aygıt yöneticisinde kurulmayan aygıt var mı?
    3. Varsa donanım kimliklerini buraya yazar mısınız?

19. ua_raul

ua_raul Yeni Üye

Merhaba, öncelikle çok teşekürler bilgiler için. Ancak o kadar mesajların içinde sağlıklı bir wireless link i bulamadım :roll: Sadece bu driver kaldı. Lütfen bir wireless driver linki istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. (XP Pro 32 bit yüklü sistem, Satellite L40-139 PSL40E)

20. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aygıt yöneticisinde aygıta sağ tık, özellikler, ayrıntılara girip çıkan kodları yazınız.

Sayfayı Paylaş