Toshiba Satellite A200-1VL mi Acer AS5920G-602G16MI mi ?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında cihadcelik_349 tarafından paylaşıldı.

1. cihadcelik_349

cihadcelik_349 Yeni Üye

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bence 1VL,bende 1AH var sadece işlemcisi 2ghz benimkinin,geriye kalan tüm özellikler aynı,gayet memnunum...Ekran kartı daha iyi Toshibanın,artısı bu ve kasasının biraz daha iyi olduğunu söylemek mümkün ama tabi 360 ytl fazla vermeye değer mi orası tartışılır...

3. PawloW

PawloW Yeni Üye

bende 2si arasında kalmıştım ama tek dieceim laptop denince toshiba son karar seninsir dostum

4. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

genelde F3SV ile kıyaslanıyordu 1VL :)

maddi durumuna göre kara ver,380 TL az para degil
    çok zor karar,kolay gelsin.

5. PawloW

PawloW Yeni Üye

peki f3sv m 1vl m dsem konu dışına çıkarak arkadalşımdanda özür dileyerek

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

1VL yi f3sa ile karşılaştırmak bence daha doğru,f3sv ekran kartı yönünden biraz geride kalıyor.

7. PawloW

PawloW Yeni Üye

asına bakarsanız işin ilginç yanıda oda sitede bulduğum bi pixel testi 1vl de problem werdi f3sv de bşi yok ayrıca vşsta puanlarıda dha yüksek f3sv nin ben 1vlden yna kullanmıştım tercihimi pişman olmalımıyım sizce

8. cihadcelik_349

cihadcelik_349 Yeni Üye

:) teşekkürler toshiba almaya karar verdim

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bence doğru karar vermişsiniz,pişman olmaya gerek yok..Aslında Asus alsanız da pişman olmaya gerek yok..İkisi de kaliteli bana kalırsa.

10. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hayırlı olsun şimdiden,memnun kalacağınız kesin...Umarım kamerasında problem çıkmaz.

11. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

hayırlı olsun :)

12. smc__

smc__ Yeni Üye

Selam..
    Ben bu modeli (Toshiba A200 1VL) epeydir takip ediyorum,intetnette hemen hemen bakmadığım yer kalmamıştır.Ben karaman'da ikamet ediyorum.Bugün,Ankara'dan notebook üzerine çalışan bir yerden tanıdık biri aracılığı ile bu model hakkında bilgi edinmesini istedim.Uzman kişi bu model hakkında pek de iyi şeyler söylemedi,verdiği bilgiler karşısında baya şaşırdım hatta apışıp kaldım..
    Söyledikleri ise şöyle ; Toshiba A200 1VL yi vatan bilgisayar ve bimeks özel olarak ürettirmiş, kullanılan malzemelerinin kalitesiz olduğunu, Kore'de ürettirildiğini, gerçek toshiba kalitesinde olmadığını söyledi. Bu iddia hakkında bilgisi olan var mı.
    Böyle birşey olabilir mi.?...
    ooo yanlıs yere yazmışım.... :cry:

13. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ben buna sadece gülerim.

14. mustiben

mustiben Yeni Üye

hiç bir firma için özel ürün üretilmez kardeşim kim demişse bu işi bilmeyen biri demiş o diyen zat amd işlemciyi,de kötülüyordur sor kesin öyledir herkes bilgisayarcı oldu çünkü....

Sayfayı Paylaş