Toshiba satellite a200 1ub de knight online sorunu

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında forgottensunrise tarafından paylaşıldı.

1. forgottensunrise

forgottensunrise Yeni Üye

merhaba arkadaşlar;
    kullanmakta olduğum Toshiba satellite a200 1ub model notebook içerisinde intel 965 express paylaşımlı ekran kartı bulunuyor. knight online oyununu ilk olarak vista üzerinde kurdum ve çok takılma yaşadım. gerçi 32mb ekran kartı oyun için yeterli olmasına karşın 3d ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum.

öncelikle cihazımın D: sürücüsüne site üzerinde tarif edilmiş olduğu gibi XP kurmayı başardım ve bunda emeği geçmiş olan herkese çok teşekkür ederim.

XP kurulumundan sonra bütün driverları sitede verilmiş olduğu şekilde yükledim. artı olarak 512 ram lerden birisini çıkartıp yerine 2048 ekledim ve hevesle tekrar oyunu yükledim ama malesef oyuna girebiliyor olmama rağmen oynanırlık "0" ve genellikle oyun içerisindeki menüleri de görüntüleyemiyorum.

ekran bağdaştırıcısı bölümünden baktığımda ise ekran kartımın 128mb olduğunu görüyorum. internet üzerindeki pek çok forumda bulduğum çeşitli opengl varyasyonlarını da tek tek denemiş olup, neticesiz kaldığım için bu konuyu açtım. ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

2. notebookuzmanı

notebookuzmanı Yeni Üye

ram upgrade yaptıysanız ürün kurtarma cd si ile makinenizi formatlayıp denemenizde fayda var

Sayfayı Paylaş