Toshiba Satellite A200 1M4 için Windows XP driverlari

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında painkiller78 tarafından paylaşıldı.

1. painkiller78

painkiller78 Yeni Üye

Daha önceden verilen kaynağın içinde illegal içerik belirlendiğinden kaldırılmıştır.

A200 serisi için xp driverlerını;

http://www.notebookdriverdownload.com/k ... ivers.html

adresinden bulabilirsiniz..

2. snoopytr

snoopytr Yeni Üye

[​IMG]benim toshiba A200 1md4(1m4diede gecio)bilg.a windows xp biturlu yukleyemıorum.yardım edersenıs sevınırım..

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer sorununuzu bu kadar kısa bir şekilde tanımlarsanız nasıl yardımcı olabiliriz ki?

Forumdaki diğer kurulumlara bakın, onlar gibi devam edin, sadece driver olarak buradan indirdiklerinizi kurun.
    Eğer sorun yaşarsanız;
    Sorunu nerede yaşadığınızı, ne yaptığınızda olduğunu ve ekranda yazanları söyleyinki anlayabilelim.

4. mertrem

mertrem Yeni Üye

arkdaslar benım de toshiba a200 1m4 war ama windows vista yükle xp yapmak we istiyorum fkat hem nasıl ypaılcak bılmıyorum hemde driverlerı yok bı yardım pls

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tam yerine sormuşsunuz :)

Yukarıdaki linklerden gerekli sürücüleri indirin.

Xp kurulumuna başlamadan önce;
    1. Sata diskleri tanıyabilen bir windows xp cd si yapın, ( Nasıl yapılır?)
    2. Windows xp Service pack 2'yi buradan indirin.
    3. Aşağıdaki sürücüleri indirin.
    4. Eğer vista ve xp yi aynı anda kullanmak istiyorsanız burayı okuyun.
    5. Bilgisayarınızın ilk olarak cd den açılması için bios ayarlarını yapın. ( nasıl yapılır? )

Kurulum adımları;
    • Sata driverları olan xp cd si ile kurulumu yapın.
    • Windows service pack 2'yi kurun.
    • indirdiğiniz sürücüleri SIRASIYLA kurun.

6. bloodef

bloodef Yeni Üye

xp yi sorunsuz kurdum driver ları sorunsuz yükledim bendeki tek sorun xp yi kurduktan 1 gün sonra xpnin açmaması. xp yi kuruyorum kullanıyorum 1 veya 2 inci günü xp çubuğunun saydığı yerde kiltlenip kalıyo sizce sorun nedir bu sorunu yaşayanlar varmı?

7. bloodef

bloodef Yeni Üye

konuyla ilgili sorunu olan yok sanırım bende toshiba servisini aradım ve bana xp nin kusursuz kurulsa bile 1 ay içinde problem çıkaracağını söylediler nedeni driverların uyum sağlamamaları imiş

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ben buna saçmalık derim başka da birşey demem.

9. vedo

vedo Yeni Üye

toshiba a200 1m4 için driverları indirdim ancak açarken part2 nin yaısında yanlış şifre ve bozuk dosya hatası veriyor üç sefer yeniden indirmeme rağmen hep aynı sorun driver ların yarısından fazlası açılmıyor yardım edermisiniz.

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Mesajı yazan arkadaşa özem mesaj ya da mail atmanızı öneririm. Şifreyi ilk mesajdaki gibi giriyorsunuz değil mi?

11. kahve

kahve Yeni Üye

arkadaşlar bu sürücüleri tek link ve rapid dışındaki bir siteye ekleme olasılığınız var mı. programlar acil olarak lazım. :cry:

12. splitbarge

splitbarge Yeni Üye

Arkadaslar A200 1m4 vistadan Xp ye çevirdim tüm driverlar tamam fakat açılırken "nhelper" bulunamadı şeklinde bir uyarı veriyor ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

13. splitbarge

splitbarge Yeni Üye

arkadaslar "nhelper" probleminden dolayı tekrar xp kurdum başka bir cd den ama bu seferde ses de prolem var bütün driverları sırsına göre kurduğum halde

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ses ile ilgili hemen her konunun ilk mesajında detaylı anlatom bulunuyor.

15. alus

alus Yeni Üye

merhaba arkadaşlar, benim bi sorum olacak, 1 ay önce a200 1m4 notbook'u vistadan xp'ye çevirdim herşey tam süper oldu :), ancak bilgisayardaki 6 tane hotkeylerden sadece kapatma ve explorer tuşlarının işlevi var, diğer 4 tuş işlevsiz. bu tuşların tamamını kullanabileceğim bir driver var mı?
    teşekkur ederim..

16. saka

saka Admin Yetkili Kişi

17. alus

alus Yeni Üye

Hocam vermiş olduğunuz siteden Control driver ve hotkey utulity'i indirdim ve kurdum sonuç harika artık hotkeyler çalışıyor. Teşekkler

18. esperante

esperante Yeni Üye

Merhaba sorunum şudur ki, beni kansere çevirecek yakında..

windows + F4 kombinasyonuna basınca ne oluyorsa, ben bunlara basmadıgım halde takılı kalmış gibi sorun yaşıyorum.. Adres satırı devamlı olarak acilip kapaliyor..

Vistada vardı.. Xp'ye cevireyim dedim hayır, nafile .. Aynı şey devam ediyor..

Yardımcı olun lütfen arkadaşlar ..

İyi calismalar..

19. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tuşlar takılıyorsa bunun işletim sistemi ile ilgisi olacağını sanmıyorum.

20. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bence de tuş takılmasındandır,başka bir sebebi olacağını sanmıyorum.

Sayfayı Paylaş