TOSHİBA PRO A120 SES SORUNU LÜTFEN YARDIM

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında serkan1439 tarafından paylaşıldı.

1. serkan1439

serkan1439 Yeni Üye

herkese merhaba.arkadaşlar benim sonum şu.laptobum TOSHİBA SATELLİTE PRO A120.Laptopumda vista yüklüydü ve ben bunu xp ye çevirdim.driverları siteden indirdim.hiç bir sorun yoktu.bütün driverlar sorunsuz çalışıyodu.sesde gayet iyiydi.daha sonra ben makinanın ghostunu aldım her ihtimale karşı diye.yine hiçbir roblem yoktu.ghosttan sonrada sorunsuz bi şekilde film izledik sesde hiç bir problem yoktu.ama ertesi gün makinayı açtığımda ses çıkmıyordu.ses tümleci tümü sessiz modundaydı.sesi açmama rağmen yinede ses çıkmıyordu.aldığım ghost yedeğini tekrar yükledim ama yine tümü sessiz moduna geçti.bilgisayarı açıp kapatınca tümü sessiz moduna geçiyor.codec yükledim yine olmadı.driverı disketi vardan yükledim yine olmadı.bios ayarlarından sesin kapandığını düşünüyorum ancak biosa giremedim.açılışta del e bastım olmadı f2 ye bastım 4 seçenekli back up ekranı geldi yön oklarıyla hepsini denedim ama bios gelmedi bilgisayar tekrar açıldı.sizce sorun nedir.ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edinnn arkadaşlaaaaaaaaaarrrrrrrrr

2. serkan1439

serkan1439 Yeni Üye

kimse yardım arkadaşlar

Sayfayı Paylaş