toshiba p200 12o kulanıcıları

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında serhat_FB tarafından paylaşıldı.

1. serhat_FB

serhat_FB Yeni Üye

tum arkadaslarima ilk once yardımları oolsada olmasada tesekur edrımm. arkadaslar ben p20012o kulanıcıyım ama leptobumdan hıc memun degılım o kada rıyı bır leptop kullanıcısı degılım bunu gayet acık soleyebnılırım yalnız aldıgım bu bılgısayar harddiskinden bılgısayarın otomatık ısınması bttıkten sonra tık dıye bı ses gelıyor servıse goturdum ıkı defa ıkısındede bır sorun cıkmadı yalnız bu sesı neden yaptıgını bılmıyorum ayrıca medıya playerden muzık dınlerkende donma yhapıyo ben gercekten sıkıldım gıdıcem bu leptobu vatan nın kapısan vurcam parcalıcam eyer p200 kulanıcıları varsa bana yardımcı olabılırlerse cok sevınıkrım ve bıde hardıskımın arızalı olup olmadıgını nasıl anarım arkadaslar yardımınzı ıcın sımdıden tskler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

mesajınızda bir tane nokta ya da virgül yok. Yazım hataları olabildiğince fazla. Bu sebeple hiçbirşey anlaşılmıyor.

3. godspeed

godspeed Yeni Üye

mrb lar arkdaşım aynı sorun bende var xp de çok yapıyor hatayı ve saçma sapan bir recover cd var bütün herşeyi silmek zorunda xpde müzik dinlerken donma bendede çok var basit bir ses karı o yüzden cretivenin diz üstü için olan ses kartından aldım ve birde ona uyucak ses sistemi logitech z 5500 şuan bomba gibi vista kullan xp deki gibi hatar çok nadir

Sayfayı Paylaş