Toshiba notebooka Windows 7 kuranlar mutlaka okusun.

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında bora1956 tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

çekimde sorun olabilir. Ya da ağda biri birşeyler indiriyor olabilir. Sürücü vs sorunu olduğunu sanmam.

2. efdal

efdal Yeni Üye

yaw bu sadece bluetot ve fn tus için bişler ındırıyor

ben sandım hepsını ındırecek [ofof]
    yine kaldım

3. cege

cege Yeni Üye

Windows 7 Enterprise Final kurdum tüm driverları tanıdı. sadece kart okuyucuda bir problem oldu fakat windows'un yönlendirdiği bir siteden onuda bulup kurdum.

4. wild_young054

wild_young054 Yeni Üye

Arkadaşlar bende A300D var. Win 7 kurdum ama harddiski harici bellek takmış gibi gösteriyor. Mesela flash bellek filan takınca görev çubuğunda farklı bi depolama aygıtının takılı olduğunu gösteriyorya, işte sabitdiskimide aynı şekilde gösteriyor. Herhangi bir sorun olurmu_? :S

5. romantiki

romantiki Yeni Üye

Bazı model cihazlarda win7 driver sorunu yaşanıyordu. Bu güzel paylaşımın için teşekkür ederiz.

6. ayanoglu_75

ayanoglu_75 Yeni Üye

Allah razı olsun ya :) büyük dertten kurtardınız beni

7. bora1956

bora1956 Yeni Üye

arkadaşlar windows 7 yuklediğiniz zaman çoğu driveri b ulup internetten en son güncellemesiyle yüklüyo bulamadıklarıda (fn tuş --- bluetooth --- chipset --- card reader ) bu program sayesinde yukleniyo diğer driverleri bulamadıysanız http://se.computers.toshiba-europe.com/ ... service=SE bu adresten bilgisayar özelliklerini girerek indirebilirsiniz. mesela a200-23u laptopda ses driveri win 7 de yukleniyo fakat msn messengerde görüntülü konusmada sesiniz gitmiyo ondan burdan da son ses driverini indirip kurabilirsiniz.

8. flashbellek

flashbellek Yeni Üye

Bende de bir toshiba laptop var. Üstelik windows 7 kurulu vaziyette almıştım. Bu programı deneyeceğim bende teşekkürler.

9. gowlet

gowlet Yeni Üye

Ben de bunu yüklemeden kurdum ama hiç bir sorun çıkmadı FN'de. :D

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ne güzel işte :)

11. morganfree

morganfree Yeni Üye

arkadaşlar ben programı deneyemeden xp çevirdim fakat burada lanet olası camerayı tanımadı satalite 2d4 benim pc win7 kursam bu programla camerayı düzeltebilir miyim deneyen arkdaşlar varmı yoksa tekrar ''VİSTA'' ya dönecem artık herşey allak bullak oldu..

12. baris_yapar29

baris_yapar29 Yeni Üye

teşekkür ederim

13. karaapak

karaapak Yeni Üye

Bende programı kulandım evet işime yaradı ama bir problem var bilmem sizinde başınıza geldimi? Ben toshiba satellite l-500 13t kullanıyorum vista yüklü almıştım fn çalışıyordu win7 yükledim fn tuşları çalışmaz oldu tamam burada denilenleri yaptım artık çalışabilşabiliyor fakat cpu yüzde 60 dan aşağıya inmiyor toshiba hardware setup ın başlangıçta çalışmasını durduruyorum sistem boşta iken cpu yüzde 2 de çalışır normal haline dönüyor yani ben fn tuşlarını kullanmak istediğimde ki wireless ı açabilmek için bu şart cpu boşta yüzde 60 a vuruyor ve bilgisayarı kullanmama olanak kalmıyor durmayan fanın seside cabası varmı bu konuda bir fikri olan?

14. İsombabi

İsombabi Yeni Üye

selam kardeşim ben l 655-149 kullanıyorum işe yarar mı bide 64 bit kurulu
    [imdat]

15. newdejawu

newdejawu Yeni Üye

Toshiba NB200 pll25E model notebook var elimde . Windows 7 ultimet 32bit kurdum. Fakat 3g 'yi bi türlü çalıştıramadım. "Radyo kapalı Etkinleştirmek için, dizüstü bilgisayar üzerindeki anahtarı açın" uyarısı var. Bleutooth çalışıyor. Wireless çalışıyor.. 3g'yi nasıl etkileştiririm yardımlarınızı bekliyorum. bu programı da yükledim fn tuşları aktif oldu ama hala anahtarı açmıyor. ve hala bağlantıkuranıyorum. manuel olarak çevirmeli ağ bağlantısı ayarladım bağlantı kurulamıyor 734 ppp hatası veriyor. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

16. xmehmetx

xmehmetx Yeni Üye

benm toshiba a200 ancak 2006 yılında aldım. mouse-pad deki panel calısmıyor.ise yarar mı?

17. muratozbey

muratozbey Yeni Üye

Merhabalar, TOSHIBA A300 PSAGCE-04300LTE marka model bir dizüstü bilgisayarım var. Üzerinde gelen işletim sistemi vista idi. Sistemimi windows 7 ye yükselttim herşey tamam ama webcam çalışmıyor. Aygıt yöneticisinde de görünmüyor. Driverlarını yükledim ama yine de herhangi bir çözüm bulamadım. Driverını yükledikten sonra aşağıdaki mesajı verdi.
    "Webcam ya devre dışı bırakılmıştır yada bozulmuştur. Lütfen webcam ayarlarınınızı kontrol edin."

Konu hakkında bilgi alabilir miyim? Webcam devre dışı bırakıldıysa tekrar nasıl etkinleştirebilirim? Özel bir tuş kombinasyonu var mı acaba webcam'i devre almak için.

18. acilnet

acilnet Yeni Üye

Saka bana nasıl yardımcı olduğunu kelimelerle ifade edemem. Çok teşekkürler, kendimi mesleğimde çıkmazda hissettiğimde kurtarıcım oluyorsun.
    Sağlık ve bereket diliyorum, iyi çalışmalar :))

Sayfayı Paylaş