Toshiba notebooka Windows 7 kuranlar mutlaka okusun.

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında bora1956 tarafından paylaşıldı.

1. wild_young054

wild_young054 Yeni Üye

arkadaşım öncelikle paymaşımın için sağol. Soruma gelince pcyi otomatik tanıyor ddin ve sadece fn tuşları için mi yoksa laptopun tüm sürücüleri için de işe yarıyomu _?

2. reas1982

reas1982 Yeni Üye

arkadaşlar bende geçen hafta toshiba L505 10X laptop aldım wireless ile birçok yerde internete bağlandım ama eve gelince wirelise bağlanamıyorum sorun var diyor ve bağlantı sağlanmıyor nedeni ne olabilir sizce.

3. bora1956

bora1956 Yeni Üye

kardeş sende yüklü olmayan bütün driverleri kendisi otomatik indirip yüklüyor

4. hanca

hanca Yeni Üye

Eline sağlık. Sayende bilgisayarım sorunsuz oldu.

5. ero06

ero06 Yeni Üye

çok teşekkür ederim kaç gündür kafayı yemekteydim ama bu program sayesinde çok teşekkür ederim

6. Sinans

Sinans Yeni Üye

Ben bu programı denedim ama driverların yarısını buldu diğerleri hala duruyor :(

pc min modeli Toshiba Satellite A500-1F4... Ekran kartı dahil 3-4 driver eksik... multimedia tuşları dokunmatik ve ışıklıydı ışıklar yanmıyor :(
    Aradım ama hiçbiryerde win7 64bit driverlarını bulamadım. Bulabilen varmı acaba :S

7. sezgin 2

sezgin 2 Yeni Üye

benim dizüstü A300243 bende fn tuşu ve bir takım driverler idnirdiğim program yükledi.yalnız önceki işletim sistemim vista dayken dizüstünün power tuşunun hemen yanındaki dokunmatik bölümde X işerli bi şeye dokunduğumda sol alt köşedeki Satellite, Tuoch Pad tam üzerindeki ışığı ve en üsteki Media bölümündeki ışıklar sönüyordu.şu anda bütün ışıklar yanık durumda.o ışıkkarı kapatmam için ne yapmam lazım acaba.vista dayken o tuşa bastığımda ışıklar sçnüyordu.şimdi ise ses açık kapatıyor.

ayrıyeten windows 7 ultimate 64 bit kullanıyorum şu anda ve web cam driver bir türlü bulamadım..!

8. hamza_07

hamza_07 Yeni Üye

gerçekten işe yarıyor keşke bende ttüm driverları indirmeden bu forumu görseydim :lol: :lol: ama en azından fn tusu sorununu cözdü... [bravo] [alkis]

9. infleunza

infleunza Yeni Üye

arkadaşlar elimde toshiba 1ub var arkadaşın önerdiği programı kurdum denedim fn tuşu eskiden vista kurulu oldugunda yukardan bir menu acılıyordu ancak şu an fn tuşu sadece ekran kontrastını ayarlamaya yarıyor touchpad acma kapama gibi özellikler aktif değil daha dğursu touchpad i bir türlü çalıstıramadaım yardımlarınızı bekliyorum.

10. tahaisik08

tahaisik08 Yeni Üye

arkadaşlar bende toshıba a300 15m var. windows7 yükledim ve sonrada software win7 yükledim fakat bluetooth çalışmıyor. yarıdmcı olursanız sevinirim

11. rachelfine

rachelfine Admin

Sorunuzu Notebookunuzla ilgili konuya yazın. Bu konuda sadece bu programla ilgili sorulara cevap verilecektir.

12. bora1956

bora1956 Yeni Üye

Çok Teşekkürler, sanırım program çalışıyor indirdim. Fakat benim en büyük sorunum bilgisayarım da Toshiba programının kurulu olmaması, windows 7 kurduktan sonra silindi haliyle.. günlerdir arıyorum hiç bi yerde yok cdsine baktım, toshibanın web sitesine baktım ama o kurulu olan toshiba programı yok bilgisayarımda. Lütfen bilen varsa yardımcı olsun[/quote]

HOCAM ZATEN BU TOSHIBA PROGRAMI SENIN BILGISAYARDAKI DRIVER FONKSIYONLARI KURUYOR

13. cagdasbilgin

cagdasbilgin Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba herşey tmm da ben webcam olayını cözemedim kamera ayarlarını yapamıyorum vista varken camera assistant software cıkıyordu ama burada yok

14. bora1956

bora1956 Yeni Üye

DOSTUM SEN TOSHİBANIN SİTESİNE GİRİPDE HİÇ DRİVER LİSTESİNE BAKMADIN MI DUR BULAYIMDA VERİM SANA DRİVERİ DE PROGRAMIDA
    http://support1.toshiba-tro.de/tedd-fil ... 091900.zip işte yukle

15. ozankar

ozankar Yeni Üye

konuyu görünce çok sevindim(çok uzun zamandır girmiyodum buralara) ama şöyle bi hata aldım bilgisi olan varmı?

"This unit is not manufactured by Toshiba or BIOS is not Windows7 compliant. No updates will occur."

A200-1AH win7 x64 professional

16. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu model desteklenmiyor olabilir.
    Bios eski sürüm olabilir. Güncellemek gerekir.

17. ozankar

ozankar Yeni Üye

en son vista 64 için bios çıkmış. yapıcak bişey yok bu durumda teşekkürler.

18. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Önemli değil. O biosuda kurabilirsiniz.

19. ozankar

ozankar Yeni Üye

kurulu zaten ama win7 biosu istiyo :)

biosun işletim sistemine göre olmasıda bi toshibada var sanırım :)

20. jaghal

jaghal Yeni Üye

saol dostum benim birde sorum olacak wan ag da yavaslık sıkıntısı cekiyorum acaba nedendir :S

Sayfayı Paylaş