Toshiba notebooka Windows 7 kuranlar mutlaka okusun.

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında bora1956 tarafından paylaşıldı.

1. bora1956

bora1956 Yeni Üye

Toshiba notebooku olupta windows 7 işletim sistemi kuranlar buradaki programı mutlaka indirsinler.
    Toshiba Software Installer programı Fn tuşları sorunu da dahil birçok sorunu ve sürücüyü otomatik olarak düzeltiyor.
    Ben kendi toshiba satellite A200-23U notebookuma yükledim ve sonuç mükemmel. Hiçbir sürücü yada program sorunum kalmadı.

Toshiba Software Installer programı 2007 yılından sonra satılan bütün toshiba notebookların windows 7 güncellemesini yapıyor.
    Detayları şu şinkten görebilirsiniz.
    http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais ... id=2455564

Programı indirdikten sonra çalıştırın ve birkaç next tuşuna basarak kolayca kurun.
    Program toshiba'nın sunucularına bağlanıyor ve en güncel program ve sürücüleri toshiba notebook'unuza otomatik olarak kuruyor.
    (Kotalı internet kullananlara uyarım bazen 50mb ninde üzerinde sürücüler inrebiliyor ama bir kerelik olduğu için bence sorun yok.)

Programın boyutu 32 mb. İndirme bağlantıları ise aşağıda;

[*] Toshiba Software Installer : Toshiba Software Installer for windows 7.

Dileyenler rapidshare üzerinden de indirebilir.
    [*] Toshiba Software Installer : Toshiba Software Installer for windows 7

FN tışlarınız çalışmıyorsa,
    Bu programı kurun, internetten güncel dosyaları indirmesini bekleyin. İndirme ve kurma bittikten sonra aşağıdaki işlemi yapın.
    baslat--->tum programlar--->toshiba--->utilities--->settings for flash cards--->allow the mouse to bring....... yazan kutucuğu işaretleyin ve çıkın.

Bu program ses sürücüsü programı dahil herşeyi kendisi indiriyor.

2. assenucler

assenucler Yeni Üye

Bu güzel link için teşekkür.. Yalnız bir şey öğrenmek istiyorum. Windows 7 Ultimate sürümü yüklü laptopumu da destekliyor mu?

3. bora1956

bora1956 Yeni Üye

evet bendede win7 ultimate yuklu herseyiyle tamam
    zaten otomatikman bilgisyarınızı tanıyor ve ona göre driverleri yukluyor
    içiniz rahat olsun

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Deneyelim bakalım,fn tuş sorunumuz çözülecek mi..

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

evet arkadaşlar,bu program kesinlikle işe yarıyor,fn tuşu da şu an aktif.Teşekkürler arkadaşım paylaşım için,4-5 tane driver kurdu bi tanesi bluetooth,bir tanesi fn için,diğerleri ne bilmiyorum.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

teşekkürler. Konuyu biraz düzenleyip sabitliyorum.

7. bora1956

bora1956 Yeni Üye

eee buldummu bende tam bulurum sadece ingilizce ama vistadan da aklınızda kalmıştır zaten simgelerin ne anlama geldiği
    çok uzun tercumelerim sonucu buldum

8. offhcu

offhcu Yeni Üye

teşekkürler arkadaşlar.bu cok iyi oldu :)

9. @forever

@forever Yeni Üye

Arkadaşımın, a300-15m (PSAJ4E) Laptopuna Win 7 Kuracağım, 64 Bit Kurayım Diyorum...

Toshiba 64 Bit Kurulumdan Önce Bios Update Önermiş, İlgili Download Sayfasından Biosu İndirdim Lakin Burada Verilen Yöntemin Sayfasında Bios Update Gerekli Modeller Arasında A300 ü Göstermiyor...

Kafam Karıştı, 64 Bit Seven Yüklemesi Yapmadan Önce Bios Update Yapmalımıyım ???

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bence gerek yok. Sorun olursa kurarsınız.

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

ben bios güncellemedim,hiçbir sorun da olmadı.

12. mmaystroo

mmaystroo Yeni Üye

arkadaşlar program bende çalışmıyo ne yapmam gerek pc im Toshiba M70-162 windows 7 home premium u yükledim ama programı kuramadım

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

çok eski notebooklarla uyumlu değil.

14. mmaystroo

mmaystroo Yeni Üye

peki bize uygun bir program yokmu bu tarzda olsa çok iiii olur bizim icin

15. cheshme

cheshme Yeni Üye

Ben windows 7 ultimate kurdum. toshibanın kendi sitesinde win 7 touchpad driver ı yok bu program da kurmadı onu. notebook u açtığımda bazen ekran çözünürlüğü değişiyor(normalden büyük simgeler) klavye ilk başta calısıyor ama touch pad e dokunduktan sonra touchpad de çalışmıyor klavye de. sorunu bir türlü çözemiyorum biri yardım ederse cok iyi olcak. synaptics in kendi sitesinden indirdiğim driver ı kurduğumda da sorun çözülmedi. Lütfen bilen birisi yardım etsin.

Notebook: Toshiba Satelite A300 15A....

16. unregistered

unregistered Yeni Üye

teşekkürler

17. bora1956

bora1956 Yeni Üye

DOSTUM TOUCHPAD DRIVER TOSHİBANIN SİTSİNDE VAR OLMADI WİNDOWS 7 BİLE OTOMATİK GÜNCELLEME YAPARKEN ONU YUKLŞUYO YANLIŞIN VAR SENİN

18. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Evet tsi4win7 ile hiç sorun kalmıyor 1 tanesi haricinde. Bazı kullanıcılar touchpad üzerindeki kısayol tuşlarını sık kullanıyor alışkanlıkları gereği. Örneğin ses açma kapama. Bununla ilgili henüz bir sonuca ulaşamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

19. axl rose

axl rose Yeni Üye

Çok Teşekkürler, sanırım program çalışıyor indirdim. Fakat benim en büyük sorunum bilgisayarım da Toshiba programının kurulu olmaması, windows 7 kurduktan sonra silindi haliyle.. günlerdir arıyorum hiç bi yerde yok cdsine baktım, toshibanın web sitesine baktım ama o kurulu olan toshiba programı yok bilgisayarımda. Lütfen bilen varsa yardımcı olsun

Sayfayı Paylaş