Toshiba Notebook

Konu, 'Notebook Genel' kısmında IsILcaN tarafından paylaşıldı.

1. IsILcaN

IsILcaN Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ben yeni bi notebook almak istiyorum ama bilgisayarlar hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim arkadaşlarım toshibayı önerdiler ancak hangi modeli ve nasıl bi tercih yapmam gerektiğine karar veremedim limitim 1900ytl ye kadar bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirimmm..

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Konu hangisini alsam forumuna taşınmıştır.
    Arkadaşım,eğer bize iki-üç model adı verip hangisi diye sorarsan daha çok cevap alabilirsin,bu şekilde yardımcı olmak çok zor.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

notebook u ne amaçla kullanacaksınız? Çok taşıyacakmısınız?

4. IsILcaN

IsILcaN Yeni Üye

Dediğim gibi pek bilgisayardan anlamam burdanda anlaşıldığı gibi çok kullanmam yani öyle yanıma alıp felik felik gezmeyi düşünmüom:)) benim için hızlı haraket etsin arıza çıkarmasın yeter kullanışlı olsun işte :) bi kaç tane baktım TOSHIBA SATELLITE A300-1LT NOTEBOOK ve TOSHIBA SATELLITE A300-1EC bana daha olur gibi geldi ama yinede kararsızım..

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

oyun oynamayacaksanız ya da çok yüksek işlemci gereken uygulamalar gerçekleştirmeyecekseniz özellik oalrak çok iyi bir notebook almanıza gerek yok bence. hemen her notebook internet ve ofis uygulamalarını rahatça çalıştırabilir.

6. IsILcaN

IsILcaN Yeni Üye

Almışken iyi bişey alayım ayrıca işlerim biterse birgün bol bol oyunda oynuyabilirim hemde hazır 1900ytl civarında bi bütçe bulmuşken (bütçe:Babam) bunu iyi değerlendirmek istiyorum..

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

oyun oynacayacaksanız verdiğiniz toshiba modellerinin ekran kartları sizi yarı yokda bırakır.
    en azından nvidia 8600gt ve yukarı bir ekran kartlı ve en az 512 harici ekran kartlı bir model bakmanızı öneririm

8. IsILcaN

IsILcaN Yeni Üye

Yok canım bu bilgisayarlar super mario oynunu kaldırmazlar mı? Bu oyunlada ekran kartı çökücekse hiç çıkarmasınlar:)) neyse ya gece gece saçmaladım o dediklerinden bişey anlamadım ama en iyisi ben model bulup ölle sorayım sizlere :)

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

super mario vs her bilgisayarda çalışır. ben oyun derken crysis vb gibi üst seviye oyunları kastetdim

Sayfayı Paylaş