Toshiba-HP fiyat/performans/teknik servis

Konu, 'Notebook Genel' kısmında kuntizella tarafından paylaşıldı.

1. kuntizella

kuntizella Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar,
    Basit oyunlar oynamak, basic programlar çalıştırmak ve internete girmek için kullanılacak bir bilgisayar alacağım. Fakat bilgisayarın hızlı olmasını, özellikle açıkma süresinin min. olmasını istiyoruz. Bir de 15" veya üzeri bir ekran olması önemli. Max. 1500-1700 bütçem var. Bilgisayarı kendime almadığımdan, diğer markalara çok cesaret edemiyorum, bu nedenle Toshiba ya da HP almayı düşünüyorum. Fakat teknik servis konusunda kafamı kurcalayan şeyler var. Ben Toshiba kullanıyorum ve bilgisayarımın ilk perforansından mutlu değildim, bu nedenle ram ve hafıza yükseltmeleri yaptım, şu anda problemsiz kullanmaktayım, fakat bilgisayar 6 senelik olduğundan pek çok harici cihazla beraber kullanmak durumundayım. Teknik servisle ilgili fiyat problemi haricinde pek birşey yaşamadım. Kardeşim ise HP kullanmakta ve ilk günden beri bilgisayarın yavaşlığından şikayetçi. Teknik servisi ile ilgili ise hiç de iyi şeyler duymuyorum. Hız ve teknik servis en önemli kriterlerimiz, fiyat aralığımızı da belirtmiştim, bana hangi modelleri önerirsiniz? Teknik servisler konusunda en iyisi hangisi? Bir ara dell'lere de baktım ama teknik servisin çok zorladığını duyunca vazgeçtim, bilgisayarda problem çıktığında başında bilgisayardan anlayan birisi olmayacak büyük ihtimalle... Şimdiden teşekkürler...

2. Error!

Error! Yeni Üye

Sayfayı Paylaş