Toshiba Bağlantıda Mavi Ekran Sorunu

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında MRjoker tarafından paylaşıldı.

1. MRjoker

MRjoker Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar
    Bende Toshiba A210-199 Laptopu var ve Vista Home Premium yüklü.Ben buna Zoom 5510b usb modeminin vista driverinı kurmaya çalışıyorum.Kurulum normal gerçekleşiyor, en sonunda Türkiye'ye uygun VPI_8 , VCI_35 ayarlamak gerekiyor normalde bunlar VPI_0, VCI_33 gözüküyor.

Bu 8 ile 35 değerlerini girip Tamam butonuna bastığımda aşağıdaki mavi ekran geliyor ve bilgisayar yeniden başlıyor.

Bilgisayar yeniden başladıktan sonra aşağıdaki çıkıyor ve sürekli aynı işlemi tekrar ediyor ve PC'yi tekrar kapatıp açmak gerekiyor. Bu mavi ekran sorununun sebebi nedir acaba.Şuan Vista SP1'i indiriyorum onu kurup birde öyle deneyeceğim. Bu sorun konusunda yardımcı olursanız sevinirim :cry:

2. technoise

technoise Yeni Üye

Bende a200 1ah kullanıcısıyım vista sp1 işletim sistemi kullanıyorum, tüm güncellemeleri yapmama rağmen ve makineyi yoracak hiç bir uygulama (grafik, oyun vs..) kullanmamama rağmen aşırı ısınma ve zaman zaman mavi ekran hatası almaya başladım. Sebebini bir türlü anlayamadım. Benzer durumlar yaşamış arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Tşk.

Sayfayı Paylaş