Toshiba A350D 22Z 3G internet bağlantı sorunu

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında ihsanduman tarafından paylaşıldı.

1. ihsanduman

ihsanduman Yeni Üye

Wista Home Premium yuklü Toshiba A350D 22Z bilgisayarıma bulunduğum ilçede teknik destek alamadığım için format atarak Win 7 yükledim 3G kart yuvası olan bilgisayarımla internete bağlanmak için Türkcell den 3G kartı alarak kart yuvasına yerleştirdim..ancak bir haftadan beri tüm uğraşlarıma ragmen bir türlü internete bağlanamadım..Toshiba servislerinden de yeterli desteği alamadım..Antalyadaki yerel servis yanlış yükleme yapılmış önce Wista ya geri dönüş yapılıp,yeniden Win 7 yüklenmesi lazım dedi,ancak ne ilginçtirki..telefonla başvurduğum Toshiba merkezi ise birinci defa sizin bilgisayarınızın 3 G bağlantı özelliği yok dedi ,2.defa ise bana toshiba sürücülerinin linkini vermekle yetindi..ki o linklerde de bizim gibi normal kullanıcıların aradığı sürücüleri bulması imkansız gibi..
    Ağ ve paylaşım merkezinde Turkcellin sinyali var ama bağlandığım zaman bağlantı başarısız ve ya cihaz bağlantısı kesik veya bulunmuyor uyarısı alıyorum..Bu arada Toshiba F3507g Mobil Broadband Device sürücü,eksikliği uyarısı gördüm.
    Sözün kısası Turkcellden veya Toshibadan teknik destek alma umudumu yitirdiğim için forumunuza yazma ihtiyacını duydum.daha doğrusu başka umudum kalmadı..Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

İhsan Yıldırım

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bilgisayarıma sağ tık özellikler aygıt yöneticisine girin.
    Kurulmayan aygıtlara sağ tık, özellikler ayrıntılara girip donanım kimliklerinde çıkan kodları yazınız.

3. ihsanduman

ihsanduman Yeni Üye

Sakın Saka ilginiz için öncelikle teşekkür ederim..Önceleri Toshiba F3507g Mobile Breodband Device yüklü gözükmüyordu..Ancak şu an çeşitli dosyaları yükleye yükleye adeta çorbaya döndü..ve yüklenmemiş sürücü gözükmüyor..ayrıca Turkcelin data sinyalide artık gözükmüyor..Toshiba servisinin dediği gibi format atıp wistaya dönmekten başka çarem kalmadı galiba...

Sayfayı Paylaş