toshiba a305d-s6851

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında oceral tarafından paylaşıldı.

1. oceral

oceral Yeni Üye

arkadaşlar siteden baya bi yardım aldım çoğunu hallettim driverları ekran kartı ile sesde sorun baya bir yere baktım baya bir driver denedim olmuyor yardım edermisin

everest raporunu koymaaya çalıştm yapamadım bende rapide koydum ilgilenirseniz sevinirim

http://rapidshare.com/files/241175263/Report.htm.html

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

toshiba satellite a305d-s6851 notebook xp drivers

Xp kurulumuna başlamadan önce;
    1. Sata diskleri tanıyabilen bir windows xp cd si yapın, ( Nasıl yapılır?)
    2. Windows xp Service pack 2'yi buradan indirin.
    3. Aşağıdaki sürücüleri indirin.
    4. Eğer vista ve xp yi aynı anda kullanmak istiyorsanız burayı okuyun.
    5. Bilgisayarınızın ilk olarak cd den açılması için bios ayarlarını yapın.
    6. Eğer hayatınızda ilk defa windows kuruyorsanız ya da windows nasıl kurulur bilmiyorsanız burayı okuyun.

Kurulum adımları;
    • Sata driverları olan xp cd si ile kurulumu yapın.
    • Windows xp Service pack 2'yi kurun.
    • Aşağıdaki sürücüleri SIRASIYLA kurun.

Sürücüler:
    Lütfen sürücüleri sırasıyla ve anlattığımız şekilde kurunuz.
    1. Ati Smbus driver: Ati smbus driver. Nasıl kurulacağı açılan sayfada yazmaktadır.
    2. Toshiba notebook Ati Ekran Kartı Sürücüsü: Toshiba notebook Ati vga driver for windows xp sürücüsünü kurunuz. sorun yaşarsanız şu yazıda anlatılanları yapın.
    3. Ses yaması : Önce bunu kurunuz.Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio
    4. Ses kartı sürücüsü : Realtek audio driver'ını indirin. Kurulumun nasıl yapılacağı açılan sayfada yazıyor.
    5. Realtek ethernet sürücüsü : Realtek ethernet / lan driver ya da Realtek ethernet / lan driver
    6. Atheros AR5 ve AR9 wireless ethernet driver : Atheros AR5000 ve AR9000 wireless ethernet driver ya da Atheros ar5xxx serisi kablosuz ethernet sürücüsü
    7. Kart okuyucu sürücüsü: Ricoh card reader driver
    8. Touchpad Sürücüsü: Synaptics Touchpad driver

Sayfayı Paylaş