TOSHIBA A300 PSAGCE-04300LTE WIN7 KAMERA PROBLEMI

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında muratozbey tarafından paylaşıldı.

1. muratozbey

muratozbey Yeni Üye

Arkadaşlar Öncelikle Merhabalar, Laptopta daha önce vista kuruluydu, Windows 7 Kurdum Herşey tamam ama Kamera'yı Aygıt olarak bile görmüyor, Aygıt yöneticisinde yok. Kamerayı Aygıt Yöneticisinde nasıl görebilirim? Ne yapmam Gerekiyor? Forumdaki Programı Denedim ama sonuç alamadım.
    (toshiba-notebook-f6/toshiba-notebooka-windows-7-kuranlar-mutlaka-okusun-t10326.html)

Konu ile ilgili Yardımlarınızı bekliyorum

2. nejaterol

nejaterol Yeni Üye

3. muratozbey

muratozbey Yeni Üye

Şimdi bunu da denedim yalnız hala aygıt olarak kamerayı görmüyo.

sürücüyü yükledikten sonra şöyle bir hata veriyor
    "Webcam ya devre dışı bırakılmıştır yada bozulmuştur. Lütfen webcam ayarlarınınızı kontrol edin."

Konu hakkında ne yapmalıyım?

4. assenucler

assenucler Yeni Üye

Merhaba;

Bios pili değişimi için Toshiba Servisine Toshiba Satellite A300 2D4 PSAGCE laptopumu yollarken, webcameram çalışıyordu. Web Camera servisten geldiğinde çalışmıyordu.1 ay sonra bu durumu fark ettiğimde, servis bunu kabul etmedi. Servislere güvenim kalmadı.

Sorunu forumlara yazdığımda, bana Webcam driver'larını yüklemem söylendi ve linkleri verildi. Ancak, sizin yaşadığınız sıkıntıları yaşadım ve aldığınız iletiler bende de çıktı.

Ben webcam kablosu yerinden oynamış ve çıkmış diye düşünüyorum ve böyle bir mesaj almanızda bunu gösteriyor.

Sizi bilgilendirmek istedim. Sanırım laptopunuzu servise yollamanız gerekecek.

Sayfayı Paylaş