Toshiba A210-1AO ethernet lan sorunu

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında xlargex tarafından paylaşıldı.

1. xlargex

xlargex Yeni Üye

Merhaba, Elimde bu modelde laptop var XP altında ethernet driverini tanıtamadım bir türlü. Bu model için ethernet sürücüsü gösterebilir misiniz? Veya aşağıdaki sorunun çözümü nedir?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. xlargex

xlargex Yeni Üye

Bunu denedim ancak sorun düzelmedi.

4. xlargex

xlargex Yeni Üye

Başka bir öneriniz var mı? Donanım raporuda ekte.

Ekli Dosyalar:

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

6. xlargex

xlargex Yeni Üye

Tekrar merhaba, o driverda işe yaramadı bende bilgisayara tekrar format attım. Ardından tüm driverları sorunsuzca yükledim ve hepsi çalışıyordu ancak daha sonra problem daha garip bir hal aldı, önce çalışan ethernet ve wireless driverları bilgisayarı 10-15 kere kapatıp açtıktan sonra ilk mesajımdaki hataya düştü. (bilgisayarı kapatıp açma genel kullanımdan dolayı, deneme test vs değil)

Sanırım driverlar uymuyor diyeceğim ama bu driverlar ile hem ethernet hem de wireless ile internete girdim.

Sorun sizce nedir?

7. justice

justice Yeni Üye

bilgisayarı iyi açıp kapatmamışsınız zamanında demekki.. [gulmek]
    Bu teknoloji ne ilginç.. :D

8. xlargex

xlargex Yeni Üye

Kapatıp açma fiziksel değil tabii :) Bilgisayarda yeni 1 aylık var yok, Vista vardı onu kaldırıp Xp kurdum ve sorun, sorun, sorun. Daha önce yapmadığım şeyler değil hata yapmıyorum ama sonuçta birşey yok, büyük ihtimal driverlar uyumsuz ama bilmiyorum. Makineyi Rusya'dan aldım Türkiye'den almamakla hata yapmışım.

9. justice

justice Yeni Üye

Kusura bakmadınız inşallah şaka yapmıştım. Toshiba notebooklardan emrah abi anlar oda akşamları gelir foruma.

10. xlargex

xlargex Yeni Üye

Yok yok, estafirullah. Ben sadece şaşırmışlığıma ve sıkılmışlığıma yanıyorum. Bir daha Toshiba, aman Allah korusun.

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

vallahi saka vermiş driverları ama neden olmuyor anlayamadım [alala]

Sayfayı Paylaş