Toshiba A210 19D Vista Yükleme

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında gizemli_2004 tarafından paylaşıldı.

1. gizemli_2004

gizemli_2004 Yeni Üye

Mrblar Arkadaslar,Ya ben Toshiba A210 19D Aldım.Bana 2 cd yanlız verildi,Ürün kurtarma ve ms work.Ve ben Şuanda Xp Kullanıyorum,Ve Bir türlü Vistayı Yüklüyemedim.Daha Doğrusu Cd falan yok,Yükleme ekranına gecemedim,Acil Yardımm,Bilgisi olan ltf ihmal etmedin,Valla sıkıntıdan ve uğrasmaktan Sıkıldım,Rahat rahat nette dolaşmak istiyorum artık. :) Yardımlarınızı esirgemeyinŞmdiden Tskler

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bios ayarlarına girip bilgisayarı başlatacak donanım olarak harddiski seçin.Sonra bilgisayarınuzın dvd-romuna ürün kurtarma cd nizi koyun ve bilgisayarı yeniden başlatın.Vista sorunsuzca kurulacaktır basit bir şekilde.Önemli bilgileriniz varsa harddiskte silinecektir haberiniz olsun,yedeklemeyi unutmayın.

3. gizemli_2004

gizemli_2004 Yeni Üye

Ben anlatamadım Sanırım,Ya pcyi yeni aldım,Toshina A210 19D Gelir gelmez pcye Xp homeyi yükledim,Daha pc ye hiç vista yüklenmediii...Ve Şimdi recovery cdsini taktığım da pc hiç bir işlev görmüyor..Vistanın yükleme ekranı gelmiyor.Yardım enin ne olurrr..Çok zor durumdayımmm :cry: [ofof]

4. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Biostan bilgisayarı başlatacak donanım olarak CD rom seç ardından recovery dvdsini tak. ve işlemleri izle. Kendi otomatik olarak kuracaktır. İster 1. sefer yükle ister 234359485590457. kez yükle değişen birşey olmayacak [bravo]

5. gizemli_2004

gizemli_2004 Yeni Üye

Ya ben anlatamıyorum derdimi,Ya Recovery dvdsini taktım,CD/DVD DE Baslattım.Siyah ekran çıkıyo,Sol üst köşede birşey yanıp sönüyo bir saat beklediimm.Yok olmuyoo.Cd sıfır problem yok neyde problem olabilir acill yaa.valla sıkıldım notebooktan..offff [aglamak]

6. nurettin27

nurettin27 Yeni Üye

Model Name:Satellite A210-16G
    Model No :pSAELE-01T00JTE

Toshiba notebook bilgileri yukarıda, bunun recovery cd sini kaybettim tekrar nasıl edinebilirim?yardımmcı olursanız sevinirim.

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

Servislerde bulunuyor recovery cdleri,sanırım ücret karşılığı alabilirsiniz.

8. mykil

mykil Yeni Üye

evet ücrete tabi...

ama ben inat ettim internetten bulmaya çalışıyorum...
    Toshiba Satellite A210-133 var bende ve dvd bozuk yenisi içnde 25-50-75 ytl farklı fiyatlar istediler.

bulan olursa lütfen siteye linkini versin.

kolay gelsin..

9. boyfriend

boyfriend Yeni Üye

Arkadaşım niye aldığın yer vistayı kurup vermedi pcyi anlamadım neyse..
    Bendede aynısından var 2-3 kere format atmıştım sorunsuzca yükledim vistayı. Bilgisayar başlarken F12 tuşuna bas başlatma olarak cd yazan yeri seç yeniden başlat cd ni tak..Şimdi burda xp ye göre farklı bir yükleme şekli var ondan aklın karışmasın. yükleme adımlarını izle xpye göre geç kuruluyor kurarken sabırlı ol. hardiskin parça boyutlarınla oynayabiliyorsun ben c bölümünü d ye göre baya azalttım orasınıda sen bilirsin artık..

Kolay Gelsinn....

10. desert_man

desert_man Yeni Üye

mrb arkadaşlar ben yeni bir laptop aldım aldığım yerde bana vistayı kurup verdiler laptop packard bell tj65 dt 008tk modeli ve ordaki adama sorduğum da isteğini sistemi kurabilirsin dedi sistemini yedeğini al ondan sonra kur diye bişey demedi bundan önceki laptop umda böyle bişey yoktu herneyse ben eve geldim ve hemen win7 yi kurdum format attım yani şimdi ekran kartından tutun ram yarısına kadar görmüyor çözüm nedir size acill yarım [ofof] recovery lazım anladığım kadarı ile değil mi ?

Sayfayı Paylaş