Toshiba A200 23U Yardım edin Lütfen!

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında okuspokus11 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. okuspokus11

okuspokus11 Yeni Üye

Toshiba A200 23U hakkında tüm yazılanları okudum ancak sorunumu çözemedim. Söyledikleri gibi XP pro sp2 cd den çok defa hazırladım ama yinede Kurulum sırasında mavi ekran sorununu aşamadım. Xp home yükleyebiliyorum, xp sp3 yükleyebiliyorum, vista yükleyebiliyorum ama xp pro sp2 yi bir türlü Toshiba A200 23u modele yükleyemedim tüm uğraşlarıma rağmen. Çok sayıda cd ziyan ettim. Anlatılanları harfiyen uyguladığım halde sorunu halledemedim. orijinal xp pro cd sine ve çeşitli xp cd lere sata driver ve sp2 entegre ettim ancak hiçbirinde başarılı olamadım. Başarabilen kişi sayısı çok az yada hiç yok anladığım kadarıyla. Bu modele Xp pro sp2 yüklenebiliniyor mu ondan da şüphe ediyorum. Eğer başarabilen varsa bana en ince ayrıntısa kadar anlatabilir mi acaba? Nasıl cd hazırlanır program nasıl kullanılır iyi bilmeme rağmen sorunu aşamamış bunulunmaktayım. Cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum saygılarımla...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hatayı baştan yapıyorsunuz sanırım.
    Sata sürücülerini eklemeyi anlattığımız konuda da ısrarla dediğimiz gibi sade cpsiz bir xp kullanın. Onunla işletim sistemini kurun. Daha sonra sp2 yi indirin ve kurun. Yani xp + sata sürücüler+sp2 olan bir cd ile denemeyin.

Başka sounuz olursa lütfen a200-23u ana konusuna yazınız.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş