toshiba a200-1vl - asus f3sv240dr - asus f3sa mi????

Konu, 'Notebook Genel' kısmında majesty tarafından paylaşıldı.

1. majesty

majesty Yeni Üye

arkadaslar sizden bir konuda fikir almak istiyorum.butcem 2,5 milyar bu 3 laptoptan birini alicicam sizce hangisi ve de neden?

kafamdaki sorular toshibanın 2,2 islemci olmasi ama kasasinin kaliteli olmasi.
    asusun da 2,4 işlemci olmasi ??

en kısa surede fikir verirseniz cok sevinirim.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

f3sa mı f3sv mi dersen sa daha iyi ama aradaki fiyat farkına değmez. F3sv öneririm.
    F3sv ile toshiba arasında sen karar ver artık.

3. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

bu 3 ürün arasında kıyaslama çok yapılıyor,hepsi çok güzel,hangisini alırsan al pişman olmazsın :)

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

ben bu 3ünden f3sv yi eliyorum kafadan çünkü ekran kartı diğerlerine nazaran daha kötü,f3sa ya da 1Vl arasında bir tercih yapın derim,ikisi de sizi üzmez...ama Yoshiba alırsanız da kamera problemiyle karşılaşmanız olası söyleyeyim.Bende A200-1ah var işlemcisi t7300 2ghz ama performans müthiş,zaten 1VL ile arasındaki tek fark işlemcileri...Yani işlemcinin 2.2 ya da 2.4 olması çok da birşey değiştirmez bana göre.Ben çok memnunum Toshibadan ama almadan önce 1AH mi yoksa asus f3sv mi diye kafayı yemiştim ben de... :D

5. majesty

majesty Yeni Üye

toshibada ne gibi bir kamera problemi var aceba ?

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

İlginç bir sorun,neden ilginç derseniz herkeste olmuyor problem,mesela ben b,ir kez bile sorun yaşamadım ama birçok kişiden şunu duydum,kamerayı başka bir program kullanıyor gibi bir hata veriyormuş...A200 serisinde bu sorun var genelde (chicony marka webcamli modellerde,ama uyarayım mesela asusta ve acerda da bazı modellerde var chicony marka webcam) Yani chicony marka webcamden kaynaklanan yazılımsal bir sorun.Dediğim gibi ben hiç sorun yaşamadım bendeki de chicony.Anlam vermek zor işte,ilginç...

Sayfayı Paylaş