Toshiba A200 1BP Genel Başlık ve Windows XP driverlari

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında painkiller78 tarafından paylaşıldı.

1. painkiller78

painkiller78 Yeni Üye

Lütfen bu model hakkındaki soruları ve sorunları burada paylaşalım.

Uyumlu olan driverlari listeledim ve sizler le paylaşmak istedim.
    Bir konu daha varki oda fn tuşları vistada ekran parlaklığı burdan ayarlanıyordu xp de ise bunu pil simgesi yerine geçen power saver programıyla ayarlamanız mümkün fakat bu fn tuşlarının çalışmadığı anlamına gelmiyor fn tuş programı bu driverlarda var ve bunların hangi kombinasyonlarla nasıl çalışacağını sizler belirleye biliyorsunuz

bu paket içerisinde A200-1BP için gerekli olan tüm driver ve programlar mevcuttur.
    3x95,8 MB
    1x61,5 MB halindedir toplam 348 MB boyutundadır rardan çıkarttığınız zaman ise 627 MB boyutundadır.
    Açılan dosyalarda metinlerde sıralama ve bilgiler mevcuttur lütfen okuyunuz

Dikkat Şifre: donanimhaber.com

http://rapidshare.com/files/53843996/To ... .part1.exe
    http://rapidshare.com/files/53868031/To ... .part2.rar
    http://rapidshare.com/files/53893089/To ... .part3.rar
    http://rapidshare.com/files/53823906/To ... .part4.rar

Yukarıdaki linklere tek sayfadan ulaşmak için

http://rapidshare.com/users/NBHY52

2. sidereal

sidereal Yeni Üye

HOCAm teşekkürler, bu driverların hepsini yüklememiz gerekli mi ?ayrıca 1 ah modelinde uyumsuzluk yapar mı?
    bir de xp kurarken toshiba için uyumlu olan "INTEL SATA AHCI CONTROLLER DRIVER" ı da buraya koyabilirmisin.
    Teşekkürler...

3. Garfield

Garfield Yeni Üye

selam arkadaşlar birşey sorcammm ben bu a200 1-bp nin bütün xp driverlarını buldum ama fonksiyon tuşlarının bulamadım çalışmıo şuan bu paketin içinde varmı acaba ?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

A200-1ah için verdiğimiz fn sürücüleri işinizi görebilir sanırım.

5. Garfield

Garfield Yeni Üye

yok bilader ben hepsini denedim olmuyor Value Added Package bu nun xp driverını bulmam lasım o oluyormuş bu özel fonskion tuşları için ama toshibanın sitesindede yok bunun xp driverı vista var

6. honor

honor Yeni Üye

beyler toshibanın kendi sitesinde xp için yeni bios var bu biosu yükleyince fn sorunu kalkıyor. duyurulur.

7. Garfield

Garfield Yeni Üye

Çok saol bilader makinaya xp kurduğumdan beri bunları yapmaya çalışıodum olmuyodu en son ekranın parlaklığını power saverdan ayarlamıştım şimdi update edince onlarda çalışmaya başladı [alkis]

8. bohemian

bohemian Yeni Üye

arkadaşlar donanimhaber.com şifresi yanlış diyo yardım lütfennnn... hata veriyor...

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu dosyaları donanimhaber vb diğer forumlarda aynı şifre ile birçok kişi indirdi. Bence bir hata yapıyorsunuz.

Ama genede aşağıdaki linkten sürücüleri tek tek indirebilirsiniz.
    Lütfen bu notebook için başka başka konular açmayın. Sorunuz varsa burada sorun.

Toshiba a200-1bp driver sayfası

10. j@smin

j@smin Yeni Üye

xp cd sini nlite programının anlatıldığı gibi yapsak olur mu ???? acaba gerçi buradaki xp driverlarını tam indirmedim ama bi sorayım dedim

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

Zaten ilk yapmanız gereken bu.Sonra driverları yukarıda sakanın veriği linkjten indirebilirsiniz.

12. j@smin

j@smin Yeni Üye

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

13. Garfield

Garfield Yeni Üye

selam benim bi sorunum var bu yukarda olan multimedya tuşları daha önceden çalışıyordu fakat şuan çalışmıyorum ne media playerda ne winapmta hiç bi şeklide çalışmıoyor onların yanında olan internet tuşuna bastığımda internet explorer açıyo fakan ileri gerip stop tuşları çalışmıyor müzik dinlerken neden olabilir acaba ?

14. j@smin

j@smin Yeni Üye

toshıba a200 1bp nin yukarıdaki xp driverlarını indirdim ve yükledim ama hala ses kartım çalışmıyor ve TOSHIBA Fn-esse driverı çalıştırdığım da hata veriyor bıos bilgileri alamadı diyo :( ne yapmalıy [imdat] ım ???

15. saka

saka Admin Yetkili Kişi

16. c3h3n

c3h3n Yeni Üye

arkadaşlar ekran karıtı sürücüsü yüklenemiyor yükleme tam ortada hata veriyor eksik dosya yüklemesi felan?
    ne yapmam gerekiyor? [imdat]

17. GECEYEASIK

GECEYEASIK Yeni Üye

yav bu vista beni pesişan etmişti sizin sayenizde xp yaptim çok teşekür ederim emeginize ellerinize saglik ..

18. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aygıt yöneticinden Sürücüyü güncelle diyebilirsiniz.

19. taka

taka Yeni Üye

Arkadaşlar bios update yaptım 5.20-WIN toshiba sitesindeki şimdi fanım deliler gibi çalışıyor susmak bilmiyor.
    artı o kadar çalışmasına rağmen bilgisayar eskisine göre daha fazla ısınıyor.

20. yunus103

yunus103 Yeni Üye

ben bişe sorcam
    bu notebook'un sata boot xp cd si oluşturmaya gerek varmı ?
    varsa onu anlatırmısınız ?
    şuan notebook elimde olsa ben kendim deneme şansım olcaktı ama elimde değil müşteride !!!
    acil cavep alabilrsem minnettar olurum.
    Saygılar..

Sayfayı Paylaş