toshiba a200 1ah de wireless sorunu

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında dxdiag tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dxdiag

dxdiag Yeni Üye

arkadaslar a200 1ah aldıgımdan beri kablosuz baglantıda sorun yasıyorum. evdeki diger 2 notebook (xp kul.) sorunsuz baglanıyor. ancak vista yuklu olan benim bilgisayarım bir turlu saglıklı baglantı kuramadı. gerek modemin ayarlarıyla gerekse bilgisayarın ayarlarıyla cok ugrastım. driverları defalarca kaldırıp yukledim ancak her defasında aynı durum oldu. her defasında baglanılabilecek modemlerin listesi cıkıyor ama baglan dedigimde baglantı kurulamıyor diyor. eger modem de guvenlik tipini WEP yaparsam sorun olmuyor WPA da tamamen sorun. kendisi devamlı kimlik dogrulaması deneniyor diyor ag baglantılarıma baktıgımda ve birde bakıyorsunuz 1 saat sonra kendiliginden baglanmıs. WPA ile ilgili bir sorun yasıyor belli ki vista ama nedir anlayamadım. yardımlarınızı bekliyorum cok sinir bozucu bir durum. tesekkurler....

2. SkyJacker

SkyJacker Yeni Üye

Ürününüzün en son çıkan wireless sürücüsünü kurmayı deneyin . XP bilgisayarların sorunsuz bağlandığı göz önünde bulundurulursa sorunun bir ihtimal Vistadan kaynaklandığı düşünülebilir .

edit: bold kaldırıldı. Saka.

3. reisso

reisso Yeni Üye

aynı sorunu bende yaşıyorum silip kurtulucam vistadan canıma tak etti 1 haftada :D

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Problemi yazan arkadaş aslında cevabını da yazmış.2 tür şifreleme türü var wireless de ama vista bunlardan birini henüz sevmiyor.Belki ilerde sever. :mrgreen:

5. kemalozkantr

kemalozkantr Yeni Üye

Merhabalar Arkadaslar Aynı Teknık Sorunu Bende Yasıyorum Konuyu Acan arkadasımın yapmıs oldugu max ozellıklerının hepsını bırebır denedım ama nafıle calıstrmıyorum + bios ayarlarımı guncelledım ve sonrasında reset attıgımda fn kurmak ısterken bır hata verdı ve hala kuramadım.. acıkcası suna deyınıcem ben toshiba a200 1ah drivelerinin hepsini kurdum... sistemim wireless bluetooth ve fn tusları haricinde ısını tıkır tıkır yapıyor memnunum yanlız bu wirelles konusunda cok zor durumlarda kaldıgım soylenebılır benım herseyı kurduktan sonraki zaman zarfında yapmam gereken yontem nedir yanı bu sartlarda bı acık var ama ben kestıremedım bana bu konuda yardımlarınız dokunursa ıyı olur sevınırım ıyı gunler... + paylasımları yada paylasacagınız konularımızı tek lınk altında toplayabılırsek gercekten daha gusel olacak .....

SAYGILAR

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş