Tohiba labtop Anakart İçin Lütfen yardım?

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında spyfurky tarafından paylaşıldı.

1. spyfurky

spyfurky Yeni Üye

Arkadaşlar toshiba a210 1ap labtop ım var...önceden forumda xp kurulumla ilgili olarak çok ilgilenmiştim...
    ayrıca cihazın cok ısındıgından söz etmiştik...
    evet sonunda beklenen son gerçekleşti cihaz ısıdan dolayı kullanılmaz bir hal aldı...
    güney köprüsünde sorun var adanada kime götürdüysem yapamadılar(pc açılıp 1 dak. sonra geri kapanıyor fan la alakalı değil)

en sonunda satmaya karar verdim 100 tl verdiler..
    bende anakart değiştirmeye karar verdim..bu cihaza uyumlu uygun fiyata anakart nerden bulabilirim.nette araştırırken neye dikkat etmem gerekir.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İstanbulda birkaç servis firması var. Göndermeden önce arayıp bu modelin anakartı konusunda tecrübe sahibi olup olmadıklarıno öğrenmelisiniz.

Yapamazlarsa çift taraf kargo ücretini ödeyen bir yer olursa masrafınız olmaz.
    Firmaya ürün göndermeden önce google da şikayet konularını da aramanızı öneririm.

3. spyfurky

spyfurky Yeni Üye

saka ilgin için tşkler..
    internette satışa sunulan anakartlardan almak istiyorum.nerden bulabilirim..

ayrıca adana da 2 yere götürdüm yapamadılar..çok fazla masrafta etmek istemiyorum , tavsiyen nedir

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bence anakartı alıp sonradan uğraşmaktansa yapabilecek bir servise verin. Yapamazlarsa masrafınız olmaz.

Sayfayı Paylaş