Teşekkürler notebook.gen.tr

Konu, 'Site Hakkında' kısmında KeyifMan1903 tarafından paylaşıldı.

1. KeyifMan1903

KeyifMan1903 Yeni Üye

Sayın Site Kurucusu ve bu sitenin kurulumunda emeği geçen herkes internet alemine böyle bir site kazandırdığınız için çok teşekkür etmek istedim. Gerçekten çok yararlı bilgiler, direk sonuca ulaşabileceğimiz araştırmalar var özellikle driver konularında bizlere yardımcı oldugunuz için ellerinize ve emeğinize sağlık...İnşallah böyle yararlı bir site çeşitli sebeplerden dolayı kapanmaz ve bizlere bilmediğimiz konularda daha çok yardımcı olur..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

MErhaba,
    Öncelikle iyiniyetli dilekleriniz için teşekkür ederim.
    Tamamen hobi olarka başladığımız bu iş arasıra boyumuzu aşsada gittiği yere kadar götüreceğiz.
    Şu anda ayda 250 ytl civarında masrafı bulunuyor. Server alıp siteyi oraya taşıdık.

3. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Sitenin yeni görünümü çok iyi olmuş. Herşey için teşekkürler.

4. kuzi

kuzi Yeni Üye

Site süper olmuş saka.Helal olsun sana. [alkis]

5. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Geçenlerde birkaç sitede gördüm. Forumun üst kısmında Bağış bölümü vardı. Hedeflenen bağış, toplam bağış gibi şeyler yazılı idi. Vista'dan XP'ye dönüşte ve diğer bir çok konuda referans olan sitenize bir Bağış bölümü açarsanız en azından bu yönde yardımda bulunmak isteyen kullanıcılar yardım edebilir. Gerçi biz bedavayı severiz ama aksine düşünüp siteyi ayakta tutmanıza yardımcı olacak kişilerde çıkacaktır. Paypal vasıtası ile böyle bir sisem kurulabilir.

Saygılarımla

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kullanıcılarımızın ne kadarında paypal vardır acaba? BEnce hala Türkiye'de pek kullanılmıyor nedense :(
    Öneri için teşekkür ederim :)

7. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Notebook sahibi olupda veya Ebay nedir bilipte PayPal olmayan yoktur bence... Bence siz yinede entegre edin o PayPal modülünü... [bravo] Ne kaybedersiniz??? :roll:

8. kuzi

kuzi Yeni Üye

benim notebook um var,eBay yı da biliyorum ama paypal hesabım yok. [ateskafa]

Sayfayı Paylaş