Teknosa Outlet Reyonu Hk.

Konu, 'Notebook Genel' kısmında FinansMania tarafından paylaşıldı.

1. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,

Teknosa'larda belki dikkat etmişsinizdir, ayrı bir bölümde notebooklar yaklaşık %30-40 kadar indirimle satılıyor. Bunlar müşteriler tarafından bir nedenle garanti kapsamında iade edilmiş ürünler. Hiç bu ürünlerden kullanan alan oldu mu? 6 ay garantili satıyorlar ürünleri. Bugün bir tane Asus F80 vardı, 629 USD + KDV isteniyordu. 1147 YTL ye satılıyordu makina. Alet gıcır gıcırdı. Neden iade edildiğini sorduğumda yazılımsal bir hata nedeni ile iade edildiğini ancak şu an bir sornu kalmadığını söyledi satış temsilcisi. Bu forumda da genelde bu makinanın çakıldığı falan yazışmışlar. Sanırı o iadelerden biri bu makinada. Ancak sorunu kalmamış zaten webcam drfiverı sorunlu imiş o yeniden yüklenince sorun ortadan kalkmış vs vs... Ne dersiniz? Makina çok uygun değilmi?

2. karaf

karaf Yeni Üye

Satanlar sorun hakkında yazılımsal diyebilir ama buna inanmak riskli gibi...

3. justice

justice Yeni Üye

Teknosa bu konularda biraz sabıkalı zaten. Biraz temkinli yaklaşmakta fayda var...

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ben tam aksine bu fırsatların değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Mesela ben olsam o bilgisyarı alırdım. Sonuçta sorun olursa asus servisi çözecektir zaten.
    Bir günlük uğraşırsınız 300 usd karda olursunuz.
    Teknosa bu ürünlerin faturalarına garanti süresi yazmıyorsa hele 6 ay diye bir sorunda olmaz.

5. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Bugün baktım F80'in yerinde yeller esiyordu. Biri kapmış makinayı bedava denilecek fiyata..

Sayfayı Paylaş