tecrübeli arkadaşlar yardım rica ediyorum

Konu, 'Acer Notebook' kısmında morbeyaz tarafından paylaşıldı.

1. morbeyaz

morbeyaz Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar

Siteye yeni üye oldum ve gerçekten çok bilgi dolu bir site olduğunu görüyorum. Kuranlardan Allah razı olsun.

Benim acer 5100 dizüstü bilgisayarım var ve ben son iki haftadır sorun yaşamaya başladım. Bilgisayar ilk açılışta daha şifre bile istemeden acer yazısı donuyor ve en az üç dakika bekliyor. Şimdi ben format atmaya kalksam, bilgisayarı alırken içinden recovery cd de çıkmadı. Yedekleme yapmıştı arkadaş, oda bozuldu. Format attırmak için bilgisayar tamircisine götürdüm ve format attırdım. Her seferinde format ücreti ö demek istemiyorum. Şimdi ben nasıl yeniden kurulum cd si oluşturabilirim ? Format atmak bu kadar zor bir şeymi. Başlangıç düzeyinde bilgim var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. morbeyaz

morbeyaz Yeni Üye

Saka kardeşim bir sorunum daha varki benim pc çok fazla ısınıyor .. daha önce bu şekilde değildi.

yanacak diye korkuyorum.. fanmı yetiştirmiyor acaba anlamadım.. ısı kontürolü nereden yapılıyor. bana yardımcı olun lütfen

4. ertanturker

ertanturker Yeni Üye

morbeyaz arkadaşım amd işlemci senin ki diye düşünüyorum. Amd işlemci için genellikle çift fan önerilir. Fanlarda bir problem olabilir istersen bir bilgisayar tamircisine uğra en azından emin olabiliriz. Amd lerin genel sorunudur bu.

Sayfayı Paylaş