tagra xtender 300 drıver

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında mardin_47 tarafından paylaşıldı.

1. mardin_47

mardin_47 Yeni Üye

Arkadaşlar bana tagra xtender 300 drıverları bana lazım site içinde aramada yaptım bulamadım ekran kartını tanıtabildim ses kartı bir türlü tanıtamadım bana yardımcı olabilecekmisiniz.Yada nerde indirebileceğim söyleyebilirmisin
    Şimdiden teşekkürler

2. mardin_47

mardin_47 Yeni Üye

Kod:
    Anakart:
          CPU Türü                                          Intel Celeron, 766 MHz (11.5 x 67)
          Anakart Adı                                       AlphaTop Corporation Green797
          Anakart Çipseti                                   Intel 82440BX/ZX
          Sistem Belleği                                    [ TRIAL VERSION ]
          BIOS Türü                                         Phoenix (06/13/01)
          İletişim (COM ve LPT)                             İletişim Bağlantı Noktası (COM1)
          İletişim (COM ve LPT)                             Yazıcı Bağlantı Noktası (LPT1)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            ATI RAGE Mobility  (4 MB)
          3D-Hızlandırıcı                                   ATI Rage P/M Mobility
          Monitör                                           Asus VB171  [17" LCD]  (7BLMTF012879)

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  Creative SB AudioPCI 64V Sound Card

Depolama :
          IDE denetleyici                                   Intel(r) 82371AB/EB PCI Bus Master IDE Denetleyici
          Disk Sürücüsü                                     Kingston DataTraveler 2.0 USB Device  (1961 MB, USB)
          Disk Sürücüsü                                     TOSHIBA MK6015MAP  (5 GB, 4200 RPM, Ultra-ATA/66)
          Optik Sürücü                                      TEAC CD-220EA  (20x CD-ROM)
          SMART Sabit Disk Durumu                           OK
    diğer sefer belirtmiştim görüntü birimlerinden ekran kartı tanıtabilmişim
    bana sadece ses kartı lazım .
    teşekkürler

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

4. mardin_47

mardin_47 Yeni Üye

teşekkürler.Deneyeyim hemen oldu veya olmadı diye cevap yazarım

5. mardin_47

mardin_47 Yeni Üye

Deneme fırsatı olmadı.Bilmiyorum leptoopa bir şey oldu windows açılıyor ilk başta ordaki çubuk habile dönüyor bir türlü açılmıyor. Format attım formatın herşeyi bitiyor.Gene aynı yerde takılı kalıyor formatı fat32 Ntfs olarakta attım gene aynı nakarat hardisk bozulduğunu düşünüyorum ama format atarken hata vermesi lazım ama hata vermiyor. c veya d hangisine format atmak için secenek çıkmazdı.donanımdır diye düşünüyorum.Donanımda anlatılmakla olmaz görmek lazım leptoop şayet böyle bir şey başına gelmişse Abi bir bilginiz varsa söylerseniz sevinirim yada yönlendirirseniz.
    Saygılarımla

Sayfayı Paylaş