SZ1HP klavyeden ses ve ısık ayarları calısmıyo

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında cgulistan tarafından paylaşıldı.

1. cgulistan

cgulistan Yeni Üye

SZ1HP modelindeki laptopımın klavyesinden ses ve ısık ayarları calısmıyo neden dir?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Lütfen sorularınızı daha detaylı bilgi vererek sorunuz. Bu şekilde hiçbir şey anlayamıyoruz.
    Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?
    Ne zamandır bu sorun var?
    Bu sorun olmadan önce ne gibi bir değişiklik yaptınız?

3. cgulistan

cgulistan Yeni Üye

ilk aldigimda boyle birsey yoktu sonra format attim bir kez driverlari kurdum fln calismadi gene sonra biseyler yaptim ama tekrar kurdum fln oldu ama gene format attim bu sefer ama sefer yukleyemiyorum olmuyo hic bi sekilde? Isletim sistemim Xp Pro.

4. cgulistan

cgulistan Yeni Üye

yardımcı olcak biri yokmu :(

5. algorist

algorist Yeni Üye

dostum malesef gunlerdır arastırıyorum , sony vaio serısı xp ıcın fn tuslarına aıt ulıtılty ı cıkarmamıslar, sadece vısta da kullanılıyor,

bende de vgn-fw190 serısı var daha yenı sayılır 1 hafta olmadı, vıstayı sılıp xp kurdum, suruculerını de vermemıslerdı bana, burda sagolsun bı arkadas vermıs ıclerınden 1-2 lınk harıc gerısını kabul ettı, ama fn tusunla ılgılı hotkeyı sony ın sıtesınden ındırmeme ragmen calısmadı, ses fılan calıstı fakat ısık ayarları tutmuyo fn f5 f6 olmuo anlıcagın,

o yuzden sımdı laptop ta ısık ayarını kısabılcegım bı program arıyorum, bılen varsa paylasırsa sevınırım. ben aramaya devam edıyorum , bu sekılde 2. part bı programla anca cozume ulascagımızı sanıyorum.

vaio kullanıcıların hepsı bu tus kombınasyonundan yakınıo ama henuz bı cozumu yok malesef :S

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

şu programları indirip hepsini kurar mısınız.
    [*] Sony Vaio Uygulamaları (Mutlaka Kurun) : Sony Vaio Uygulamaları

Sayfayı Paylaş