SURECOM EP-4704SX 4 PORT ADSL MODEM

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında mikrop1905 tarafından paylaşıldı.

1. mikrop1905

mikrop1905 Yeni Üye

Herkese slm öncelikle arkadaşlar.burada genelde notebooklarla ilgili konular gördüm ama sonuçta paylaşım sitesi olduğu için bu konuyu açmak istedim.

elimde 1 adet SURECOM-EP4704SX marka 4 portlu adsl router modem var. windows98 işletim sistemi kullanıyorum.
    msn 7.0 yüklü bilgisyarımda ve ben ne hotmaile ne mynete nede msn bağlanamıyorum. hotmail ve mynette sayfa görüntülenemiyor uyarısı alıyorum.msn de de hizmet kullanılamıyor veya internet bağlantınızı kontrol edin gibi bir uyarı çıkıyor.aynı modeme bağlı üst katta VİSTA işletim sistemli bir notebook var aynı sorunlar onda da var. YANİ BENCE BÜYÜK İHTİMALLE MODEM SORUNU.

Sizden isteğim ben bu SURECOM un kendi sitesi yada support unu bulamadım.

http://www.surecom-net.net/download/....... die bir site tavsiye ediliyor her açtığım web sayfasında ama orda da bir sürü reklam spy bulaşıyor pc ye.yani kandırmaca.

Benim ihtiyacım olan şey bu SURECOM-EP4704SX ADSL MODEM yazılımını güncelllemek istiyorum.sorunumun bu şekilde çözüleceğinden eminim.türkiye destek hattını bilen yada surecom kendi websayfasını bilen varsa yada yazılımını nereden güncelleyebileceğim hakkında bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş