sp3 entegra mi iyiyoksa sp2 li formattan sonra kurmak mı iyi

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında gloster tarafından paylaşıldı.

1. gloster

gloster Yeni Üye

arkadaşlar sp2 ile format atıp sp3 ü daha sonra mı kurmak mı iyi yoksa direk sp3 lü format atmak mı ben sp3lü cd ile format attıkdan sonra braz kasılma ve yavaşlama hissettimde acaba doğrumudur

2. mrtevo

mrtevo Yeni Üye

Teorik olarak hiçbir fark olmaz.Fakat SP3,sisteminizi ne olursa olsun SP2'ye göre biraz yavaşlatmakta.Siz SP2'li format atıp SP3'ü sonradan yükleyince,SP3'lü formata göre yavaşlamayı daha az hissediyorsunuz.
    Kısacası algıda yanılma oluyor. :D
    İstediğiniz gibi atabilirsiniz formatınızı,farkeden birşey olmayacaktır. :)

3. aliyuksel

aliyuksel Yeni Üye

arkdasım entegre olması daha ıyı ama arkdasın dedığı gıbı teorık seyler birisini otomatık bırlestırıp dığerınıde manuel elle kurarsın 2.si xp kurulurken kurar ve sorun cıkarmaz manuelde sorun cıkartabılır arkaplanda program çalısıyosa veya windowsunda sorun varsa

4. Esattaşkın

Esattaşkın Yeni Üye

Arkadaşlar sp3 kurmanın bize +sı nedir acaba? ben bilgisayara zaten ayda 1 format atıyorum ve kasılmasını önlemek için güncelleştirmeleri bile kapatıyorum. boşuna sp3 kurmanın gereği yok gibi düşünüyorum siz ne dersiniz?

5. Error!

Error! Yeni Üye

sp3 kurmadınmı bir çok programını kuramıyosun msn+flash player vb programlar artık bir çoğu sp3 istiyor ;)

6. wergenc

wergenc Yeni Üye

Arkadaşım Sonuçta SP3 içinde entegre edilmiş SP2 Yamaları içermektedir. Bu Yüzden SP2 Formattan Sonra Üzerine kursanda bir şey farketmez. Entegresiz Bir Windows Cdsine SP3 Entegre Edip Kurmanda Bir Şey Değiştirmicek. Lakin Orjinal Yazılım Kullanıyorsan Her Zaman Güncel Yazılım Servis Yamalarını Takip Etmeni Öneririm...

Sayfayı Paylaş