Sp3 Driver Sorunu

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında athynas tarafından paylaşıldı.

1. athynas

athynas Yeni Üye

2 gündür aramama rağmen bir çözüm bulabilmiş değilim neyse anlatayım umarım çözüm bulabilirsiniz arkadaşlar ya da driver. Toshiba Satellite L40 -139 marka bir laptopum var. Format gerekiyordu formatı attım sp2 de sorunsuz çalışan ses kartı driverı artık çalışmıyor. Sp2 ye dönmek gibi bir şansım da yok cd yok çünkü ve sp3 cdsi de gömülü. Neyse kısa keseyim bu markaya uygun sp3 sound driver bulabilecek bir arkadaşımız varsa çok sevinirim.

2. athynas

athynas Yeni Üye

Maalesef olmuyor. Yüklediğim xp cdsinde direkt gömülüydü sp3 tahminimce o yüzden dediğin yöntem olmaz.
    Görüntü Birimi:
    Görüntü Bağdaştırıcısı Intel GMA 950
    3D-Hızlandırıcı Intel GMA 950

Çokluortam:
    Ses Bağdaştırıcı Analog Devices AD1986A @ Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller [B-0]
    Bunların sp3 uyumluları lazım. Evet bilgisayarım gecenin bu güzel vaktinde göçtü aynı cdden bir daha yükledim ekran kartı driveri da göçen bilgisayarımda d de olduğu için o da gitti. Şimdi ikisi lazım :S Yardım ederseniz sevinirim.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ekran kartı sorun değil ama ses kartının sp3 te kurmanın başka bir yolunu bilmiyorum. Oradaki yöntem birçok arkadaşta işe yaradı.
    [*] Ekran Kartı Sürücüsü: Intel graphics driver

4. athynas

athynas Yeni Üye

Maalesef verdiğin linktekini indirdim ve sistem gereksinimlerini karşılamıyor yazısıyla kaldım :S

5. athynas

athynas Yeni Üye

Saka yok mu bir çözüm ?

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş