Sorun:Takılma

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında -Reason- tarafından paylaşıldı.

1. -Reason-

-Reason- Yeni Üye

Merhabalar ;

Yeni Aldığım Vaio CB3P1E Modeli üründen çok memnun kaldım, fakat takılma problemi yaşıyorum.

Cihazı ara ara kullandığımda touchpad imleci inanılmaz derecede takılıyor internet'te sekmeler arası gezerken yer yer ortaya çıkıyor ve bunu sürekli değil de belirsiz aralıklarla gerçekleştiriyor.Genel olarak bu sorundan muzdarip birkaç forum konusu buldum. Acaba İşletim Sisteminden kaynaklı bir problem olabilir mi ?

Ve bu sorun sadece C Serisinde değil F serisinde ve E Serisinde de meydana gelmektedir.Yine aynı şekilde belirsiz zaman aralıklarında vukuu bulmakta.

İşletim sistemini Ultimate yapsam daha sonradan web assist vaio Tuşlarını yükleyebilir miyim ?

Bununla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkür Ederim.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Windows 7 64bit ise ve sizde ultimate 64 bit kurarsanoz sitesindeki bütün sürücüler ve programlar sorunsuz çalışacaktır.
    Ama genede ben olsam işlemi yapmadan önce acronis ile full sistem yedeğini alırdım.

3. -Reason-

-Reason- Yeni Üye

Keşke dediğiniz gibi yedeğini alsaydım.Bluetooth donanımında problem yaşıyorum şu an.Donanımı yüklüyor fakat Sürekli aygıt yöneticisinde eksik aygıt babında ünlem işareti görünüyor hali ile aktif bir şekilde kullanamıyorum.

Ve işin garip tarafı yüklediğim yazılımlar da bluetooth'u kapalı görüyor çok ilginç

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bluetoothu açan bir klavye kombinasyonu var mı? VArsa açık mı?
    Sony nin sitesindeki bütün programları kurdunuz mu?

Sayfayı Paylaş