Soru ?

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında blackforever tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. blackforever

blackforever Yeni Üye

2 çekirdekli işlemci ile 4 çekirdekli işlemci arasındaki farkı birisi açıklayabilirmi ?
    ( Farkı derken performansından bahsetmiyorum , kurulum düzeni olarak alt yapı formatı farkını soruyorum )
    inşallah bir kaç yanıt gelir şimdiden cevap verenlere teşekkür ediyorum ...

2. blackforever

blackforever Yeni Üye

Engin bilgileri olan arkadaşlardan aydınlatıcı bilgiler gelirse sevinirim ...
    (Tavsiye sorusu olsaydı ben dahil en az 5 tavsiye cevabı yazılmıştı )

3. blackforever

blackforever Yeni Üye

Herşeyi bildiğini zanneden arkadaşlardan ses yok...İsterdimki engin bilgilerinden faydalanalım..

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Arkadaşım bunu chip forumuna falan yaz cevaop alırsın,biz amatör bilgisayar bilgisine sahip insanlarız,burada kimse kimseye yardım etmek zorunda da değil boşuna post kastırıp durmayalım lütfen.Biz burada nacizane insanlara yardımcı olmaya gayret ediyoruz elimizden geldiğince,sen tutup dual core ile quad core arasındaki yapısal farkları soruyorsun sonra da aklınca laf sokuyorsun...Bu şekilde bi şey mi elde edeceksin anlayamadım :shock:
    Neyse,sen yine bişeyler yazarsın şimdi,çok biliyosun ya laf sokmayı...Çok istiyorsan öğrenmeyi googleda falan ara bulursun,bu soruyu sorabildiğine göre googleda falan arama yapabiliyorsundur sanırım,saygılarımla. ;)

5. blackforever

blackforever Yeni Üye

Bir kez daha The Wind süpersin dostummm... Hemen yetişirsin her zamanki gibi...
    Saygılarr...

6. karaf

karaf Yeni Üye

Sahi kim bunlar!?

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

İş olsun işte,laf olsun torba dolsun...Arkadaş aklınca laf sokuyor fakat boşa kürek çekiyor.

8. blackforever

blackforever Yeni Üye

Laf sokmaya kalkan sizsiniz , kaldıki herşeye neden muhalefet ediyorsunuz ?
    Burası bir forum değilmi istediğimi yazarım saygı çerçevesinde , bunu yargılamak kimseye düşmez .
    Beğenmiyorsanız banlarsınız olur biter konuyuda çöpe atın gitsin.
    Saygılar...

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

nasıl isterseniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş