Soru ile selam olmaz ama...

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında JOKER tarafından paylaşıldı.

1. JOKER

JOKER Yeni Üye

Arkadaşlar herkese merhabalar...Soru ile selam olmaz derseniz artık kusuruma bakmayın :oops:

Çalıştığım kurumun verdiği LAP TOP Toshiba A200 1UB Ve bir IT ci olduğum için Vista ile ne Oracle ne de diğer çeşitli uygulamalar sağlıklı çalışıyor...XP yüklemek için driverları aramaya başladım ve Driverlar için sitenizin yardımına ihtiyaç duyup üye oldum Şuan saka nın açmış olduğu başlıklar sayesinde bir sata destekli XP SP2 Pro. CD im ve tüm A200 1UB driverlarım oldu...Ancak Toshiba Lap Top larda XP kurulumlarındaki sıkıntılara maruz kalıcak kadar vaktim olmadığı için danışmadan iş yapmak istemedim..Şimdi Sorum şu: XP CD sini takınca Gayet güzel kurulum ekranına felan geliyor HDD yide görüyor..Ancak kafama takılan şu, kurulumu Komple Bölümleri Silip C ve D diye iki yeni bölümmü oluşturayım yoksa şu WinRE Etiketli yere dokunmayımmı ? Sanırım burası Recovery bölümü...Amacım elimde C ve D diye harflendirilmiş yerler olsun..Eğer WinRE etiketli bölümü ve diğer Tüm bölümleri silip C-D diye sadece iki formata hazır bölüm oluşturursam sorun yaşarmıyım ?

Yardımınız çin tekrar teşekkür eder...Ve yine tekrar soru ile selam ettiğim için özür dilerim...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

disk yapısını hiç bozmayın. Sadece c diskini silip yerine xp kurun. Birşekilde ileride o recovery bölümleri lazım oluyor. Tecrübe ile sabittir.

3. JOKER

JOKER Yeni Üye

Teşekkürler Saka Şuanda F tuşuna bastım :) Allah utandırmasın bakalım ilkez bir OS kurarken bu kadar tedirgin oluyorum :D zaman kısıtlı olmasa boz yap mantığı ile bunlardanda birşeyler çıkarıcam ama zamanım kısıtlı neyse çok teşekkürler...

Sayfayı Paylaş